26

04-2024

Lambada na II miejscu w Turnieju Halowym LZS

• autor: widget, 2014-03-16 20:48

W drugim dniu Turnieju Halowego Drużyn Ligi Gminnej na początku wygraliśmy z Żółtkami 2-0 (bramki: D. Garbowski, M. Kamieński) i z Klepaczami 4-0 (bramki: D. Garbowski -2, S. Wasiluk -2). Po przerwie obiadowej pokonaliśmy Izbiszcze 3-1 (hattrick S. Wasiluka) i byliśmy już pewni, że nie spadniemy z 2 miejsca. W czwartym dzisiejszego dnia meczu ulegliśmy niestety Rajkomowi 2-3 (2 bramki S. Wasiluk). Porażka nie zmieniła naszej sytuacji, aby tryumfować w turnieju tak czy inaczej musieliśmy pokonać rozpędzony Opmar, który wygrał wszystkie mecze. W ostatnim, decydującym meczu turnieju po pierwszej połowie i bramce K. Wasiluka prowadziliśmy 1-0, niestety w drugiej odsłonie spotkania po dwóch indywidualnych błędach w obronie pozwoliliśmy sobie wbić dwie bramki i ostatecznie ulegliśmy 1-2. Pozostaje więc mały niedosyt bo Opmar był jak najbardziej w naszym zasięgu. Niemniej jesteśmy bardzo zadowoleni z 2 miejsca - tym samym po rocznej przerwie powróciliśmy na podium. Dodatkowo nasz zawodnik Maciej Skwarko został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.

Skład: M.Skwarko - R. Zachowicz (3 br), A. Grabowski (2 br), D. Garbowski (5 br), S. Wasiluk (14 br), P. Zahorenko (3 br), P. Skomin, D. Kłosek (3 br), M. Kamieński (2 br), J. Skwarko, K. Wasiluk (1 br), M. Komła

Szczegółowe wyniki w rozwinięciu newsa

Niebawem kończymy sezon halowy, pozostały nam dwa środowe treningi (19, 26 marca) i finał Ligi Halowej w Łapach (4 kwietnia). Potem zaczynamy grę na zielonej murawie :)