24

04-2024

Łapy: Czas na outsider'a

• autor: widget, 2014-02-14 17:05

Po miesięcznej przerwie wracamy do rozgrywek w Ligi Halowej w Łapach. Do końca rundy zasadniczej pozostały nam dwa spotkania: z liderem  i ostatnią drużyną. Na początek jutro o godz. 11:30 zagramy z czerwoną latarnią ligi: drużyną o nazwie "Mączka Kostna", która do tej pory nie zdołała zgromadzić choćby jednego punktu, a jej bilans bramkowy to 17-70. Szczególnie ekstremalny był wynik lidera Aby do przerwy (któremu ustępujemy tylko słabszym bilansem bramkowym): Mączka Kostna przegrała aż 7-41 - co trudno wyobrazić. My z kolei mamy najlepszą defensywę z całej ligi, niemniej może uda się poprawić troszkę bilans bramkowy. Jednak najważniejsze są 3 punkty bo i tak (nawet w przypadku porażki) za tydzień w bezpośrednim pojedynku będziemy walczyć z Aby do przerwy o zajęcie pierwszego miejsca w grupie A.

Informacja dla zawodników: zbiórka 10:30 pod biedronką, koszulki czarno-białe.