17:00 - TRENING LAMBADA GIRLS

11:30 Lambada vs Zaczerlany

Stadion Miejski w Choroszczy

05-2019

Awans do II rundy w Michałowie!

• autor: widget, 2014-02-08 17:03

Lambada Choroszcz jest już po pierwszym dniu Turnieju o Puchar Burmistrza Michałowa. W grupie B rywalizowaliśmy o awans do kolejnego etapu rozgrywek. Na pierwszy ogień Lambadowcom przyszło się mierzyć z drużyną „Ziomali zza zakrętu”. Mecz potoczył się dosyć spokojnie - wyraźna przewaga i większe doświadczenie pozwoliło naszej drużynie uzyskać korzystny rezultat. Szybkie dwie bramki Sławomira Wasiluka pozwoliły na kontrolowanie spotkania. Kolejnymi trafieniami popisali się kolejno Piotr Zahorenko (x2), Mateusz Kamieński oraz trzecia bramka Sławomira Wasiluka. Rywal w między czasie trzy krotnie pokonał naszego bramkarza, ale stracone bramki nie zagrażały ani razu korzystnemu wynikowi spotkania.  Wygrana 6:3 pozwoliła optymistycznie patrzeć na kolejne dwa mecze grupowe. W drugim spotkaniu graliśmy z drużyną Gródka. Mecz rozpoczął się dobrze, bramkę zdobył Sławomir Wasiluk, jednak z upływem czasu z naszej strony pojawiało się dużo błędów, niepotrzebne rozluźnienie i zbyt duża pewność siebie pozwoliły rywalom uzyskać 3 trafienia z rzędu.  Pozwoliło to rywalowi na spokojne kontrolowanie spotkania. Lambada pod koniec meczu zdobyła bramkę na 2-3 (Damian Garbowski ) ale zabrakło już czasu by ugrać coś więcej. Sytuacja na własne życzenie się skomplikowała i koniecznie musieliśmy wygrać z drużyną „Podartych Dresów”. Spotkanie zaczęło się dość nerwowo, dopiero po dłuższym czasie Mateusz Kamieński znalazł sposób na pokonanie bramkarza rywali.  Z upływem czasu przeciwnicy opadali z sił, a my coraz śmielej podchodziliśmy pod bramkę „dresów” czego efektem były kolejne trafienia Mateusza Kamieńskiego, Jacka Skwarko oraz Mateusza Jaworowskiego. Wynik 4:0 pozwolił nam awansować do kolejnej rundy turnieju, która odbędzie się jutro.  W pierwszym spotkaniu zagramy z drużyną gospodarzy - MOSiR Michałowo, która wygrała zmagania w grupie A.

Rozpiska na niedzielę na stronie MOSiR Michałowo

Wkrótce

Lambada ChoroszczZaczerlany
Lambada Choroszcz   Zaczerlany
2019-05-26, 11:30:00

Liga Gminna - 3 kolejka. Stadion Miejski w Choroszczy.

Statystyki przedmeczowe »

Lambada ChoroszczYellowCity
Lambada Choroszcz 4:0 YellowCity
2019-05-12, 11:00:00
Liga Gminna - 1 kolejka. Stadion Miejski w Choroszczy.

1. LZS Choroszcz 6 bz
2. Lambada Choroszcz 3 bz