Lambada Choroszcz - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

LZS DobrzyniówkaLambada Choroszcz
LZS Dobrzyniówka   Lambada Choroszcz
2020-08-09, 11:00:00

7 kolejka Ligi Gminnej. Stadion Miejski w Choroszczy.

Statystyki przedmeczowe »

Dziękujemy!

Dotacja z Gminy

Dziękujemy za 1%

Nasi Darczyńcy

   

Kalendarium

09

08-2020

niedziela

10

08-2020

pon.

11

08-2020

wtorek

12

08-2020

środa

13

08-2020

czwartek

14

08-2020

piątek

15

08-2020

sobota

INNE STRONY

Aktualności

W sobotę walczymy o Puchar Burmistrza Michałowa!

  • autor: widget, 2014-02-06 17:54

Znany już jest podział na grupy w Turnieju o Puchar Burmistrza Michałowa, w którym w sobotę i niedzielę weźmie udział Lambada Choroszcz. Los przydzielił nam w grupie B drużyny "Ziomale zza Zakrętu", "Gródek I",i "Podarte Dresy". Swoje mecze grupa A i B będzie rozgrywać w godz. 9-12 - w naszym przypadku będą to mecze w godzinach ok. 9:15, 10:45 i 11:45. Do boju Lambadowcy!!!

Skład:  Maciej Skwarko - Mateusz Kamieński (k), Piotr Zahorenko, Mateusz Jaworowski, Piotr Skomin, Jacek Skwarko, Sławomir Wasiluk, Damian Garbowski.

 Informacje dla zawodników: zbiórka 7:30 pod biedronką, koszulki fioletowe!

Cały terminarz w rozwinięciu newsa.

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Michałowa 8-9 lutego 2014 r.

Bia³ystok, 11 stycznia 2008

 

Grupa A sobota 8.02.2014 godz. 9.00

1. MOSiR Michałowo

2. Szymon i Spółka

3.  Gladiatorzy               

4. Żwirek i muchomorki

 

 

Nr meczu

Drużyny

 

 

1.

1. MOSiR Michałowo – 2. Szymon i Spółka

 

3.

3. Gladiatorzy – 4. Żwirek i muchomorki

 

5.

1. MOSiR Michałowo  – 3. Gladiatorzy

 

7.

2. Szymon i Spółka  – 4. Żwirek i muchomorki

 

9.

1. MOSiR Michałowo – 4. Żwirek i muchomorki

 

11.

2. Szymon i Spółka – 3. Gladiatorzy

 

 

                  

Grupa B   sobota 8.02.2014 godz. 9.00 

1. Ziomale zza Zakrętu

2. Lambada Choroszcz

3.  Podarte Dresy               

4. Gródek I

 

 

Nr meczu

Drużyny

 

 

2.

1. Ziomale zza Zakrętu – 2. Lambada Choroszcz

 

4.

3. Podarte Dresy – 4. Gródek I

 

6.

1. Ziomale zza Zakrętu  – 3. Podarte Dresy               

 

8.

2.  Lambada Choroszcz – 4. Gródek I

 

10.

1. Ziomale zza Zakrętu – 4. Gródek I

 

12.

2. Lambada Choroszcz  – 3. Podarte Dresy               

 

 

                           

 

Grupa C   sobota 8.02.2014 godz. 12.00 

1. Przyjaciele Plebana

2. Chłopcy z VIII

3. OSP Team

4. Czarni Gródek

5. Drużyna Kręcina

 

 

Nr meczu

Drużyny

 

 

13.

2. Chłopcy z VIII   – 5. Drużyna Kręcina

 

14.

3.  OSP Team  – 4. Czarni Gródek

 

15.

1. Przyjaciele Plebana – 2. Chłopcy z VIII

 

18.

3.  OSP Team – 5. Drużyna Kręcina

 

19.

  1. 1.  Przyjaciele Plebana – 4. Czarni Gródek

 

20.

  1. 2.  Chłopcy z VIII   – 3. OSP Team

 

23.

4.Czarni Gródek   – 5. Drużyna Kręcina

 

24.

  1. 3.  OSP Team  -1. Przyjaciele Plebana

 

27.

  1. 4.   Czarni Gródek   -2. Chłopcy z VIII

 

28.

 5.Drużyna Kręcina – 1. Przyjaciele Plebana

 

        

 

Grupa D   sobota 8.02.2014 godz. 12.00 

1.     Szybkie Strzały
2.     Dream Team
3.     Oldboje
4.     El Clasico

 

 

 

 

Nr meczu

Drużyny

 

 

16.

1. Szybkie Strzały  – 2. Dream Team

 

17.

3. Oldboje  – 4. El Clasico

 

21.

1. Szybkie Strzały  – 3. Oldboje

 

22.

2.Dream Team – 4. El Clasico

 

25.

1. Szybkie Strzały – 4. El Clasico

 

26.

2.Dream Team  – 3. Oldboje

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [446]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Lambada ChoroszczYellowCity
Lambada Choroszcz 3:2 YellowCity
2020-08-02, 18:00:00
6 kolejka Ligi Gminnej. Stadion Miejski w Choroszczy.
    relacja »

Reklama

Lambada na FB

 

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Zaczerlany - LZS Choroszcz
LZS Dobrzyniówka - Lambada Choroszcz
Izbiszcze - LZS Bobrowa
YellowCity - Fuzja Klepacze

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. Lambada Choroszcz Lambada Choroszcz 16 bz
2. LZS Choroszcz LZS Choroszcz 13 bz
3. Izbiszcze Izbiszcze 9 bz
4. YellowCity YellowCity 7 bz
5. Zaczerlany Zaczerlany 7 plus
6. Fuzja Klepacze Fuzja Klepacze 6 minus
7. LZS Dobrzyniówka LZS Dobrzyniówka 3 bz
8. LZS Bobrowa LZS Bobrowa 0 bz

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Lambada Choroszcz 3:2 YellowCity
LZS Choroszcz LZS Dobrzyniówka
Fuzja Klepacze Izbiszcze
LZS Bobrowa 1:6 Zaczerlany

Wyszukiwarka

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 239, wczoraj: 892
ogółem: 1 870 988

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Mistrzostwa Polski HT Olsztyn - 29.08.2009
Ładowanie...