- autor: widget, 2014-01-11 16:26
-
W niedzielę 12 stycznia Lambadowcy zagrają w charytatywnym turnieju z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w Zespole Szkół w Choroszczy. Wystawimy w nim dwie ekipy: "Lambada I" grająca w koszulkach czarno-białych zagra w składzie M. Skwarko, K. Wróbel, D. Garbowski, M. Kamieński, K. Wasiluk, W. Popławski, R. Zachowicz, Ł. Adamski, przeciwnikami Lambady I będą zespoły: Fantazja, Drewno Kościuki i Narew Żółtki - mecze w godz. 9-11.20. "Lambada II" (koszulki fioletowe) zagra w składzie: M. Samojłowicz, K. Kopiczko, S. Wasiluk, P. Zahorenko, T. Grynasz, A. Grabowski, J. Skwarko, P. Skomin, a ich przeciwnikami będą: Opmar, Barszczewo II i LZS II Choroszcz - mecze w godz. 13:40-16:15.
Tak więc zbiórka dla Lambadowej "jedynki" jest o godz. 8:45, a dla "dwójki" o godz. 13:20!
Szczegółowy terminarz w rozwinięciu newsa!
System rozgrywek - 6 grup po 4 drużyny, mecze 10 minutowe.
Grupy 1 i 2 to grupy A lub B (o tym pod jaką literka zadecyduje losowanie po meczach tych grup), 3 i 4 - CD, 5-6 EF
Terminarz skrócony:
GRUPA A
1.FANTAZJA
2.DREWNO Kosciuki
3.NAREW Zółtki
4.LAMBADA I
GRUPA B
5.SIXTY SIX
6.ZACZERLANY
7.FC PIONKI
8.EKONOMIK
GRUPA C
9.IZBISZCZE
10.ZWIERKI
11.KRUSZEWO
12.BARSZCZEWO I
GRUPA D
13.LZS CHOROSZCZ I
14.ELEKTRYCZNE KALAFIORY
15.PRZYJACIELE K.K.S
16.KLEPACZE
GRUPA E
17.OPMAR
18.LAMBADA II
19BARSZCZEWO II
20.LZS CHOROSZCZ II
GRUPA F
21.EX NAREW
22.ZESPÓŁ ORŁY
23.PIORUN PAŃKI
24.FADBET
9.00. FANTAZJA -DREWNO
9.12 ŻÓŁTKI -LAMBADA
9.24 SIXTY SIX -ZACZERLANY
9.36. PIONKI - EKONOMIK
9.48 FANTAZJA -ŻÓŁTKI
10.00 DREWNO -LAMBADA
10.12 SIXTY SIX- PIONKI
10.24 ZACZERLANY -EKONOMIK
10.36 DREWNO -ŻÓŁTKI
10.48 FANTAZJA -LAMBADA
11.00 ZACZERLANY -PIONKI
11.12 SIXTY SIX -EKONOMIK
11.24.IZBISZCZE -ZWIERKI
11.36 KRUSZEWO -BARSZCZEWO I
11.48. LZS I -ELEKTR. KALAFIORY
12.00. PRZYJACIELE KKS -KLEPACZE
12.12. IZBISZCZE - KRUSZEWO
12.24. ZWIERKI -BARSZCZEWO I
12.36 LZS I - PRZYJACIELE KKS
12.48.EL.KALAFIORY - KLEPACZE
13.00 ZWIERKI -KRUSZEWO
13.12 IZBISZCZE - BARSZCZEWO I
13.24. EL.KALAFIORY -PRZYJACIELE KKS
13.36. LZS -KLEPACZE
13.48. OPMAR -LAMBADA II
14.00 BARSZCZEWO II -LZS II
14.12 EX NAREW -ZESPÓL ORŁY
14.24 PIORUN PANKI -FADBET
14.36 OPMAR -BARSZCZEWO II
14.48 LAMBADA II -LZS II
15.00 EX NAREW -PIORUN PANKI
15.12 ZESPÓL ORŁY -FADBET
15.24 LAMBADA II -BARSZCZEWO II
15.36. OPMAR -LZS II
15.48 ZESPOŁ ORŁY -PIORUN PAŃKI
16.00 EX NAREW -FADBET
Faza Pucharowa:
16.15 1D- 3ABC
16.30 1E-2F
16.45 1F-3BCD
17.00 2A-2E
17.15 ćwierćfinał zw.16.15- 16.30
17.30 ćwierćfinał zw 16.45 -17.00
17.45 2B - 2C
18.00 1A - 3 DEF
18.15 1B - 3AEF
18.30 1C - 2D
18.45 ćwierćfinał zw. 17.45-18.00
19.00 ćwierćfinał zw 18.15-18.30
19.15 PÓŁFINAŁ -zw. 17.15- 18.45
19.30 PÓŁFINAŁ zw. 17.30 - 19.00
19.50 MECZ O 3 MIEJSCE
20.10 FINAŁ
20.30 OFICJALNE ZAKOŃCZENIE i przekazanie sztabowi WOŚP zebranej kwoty .