Lambada Choroszcz - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Lambada ChoroszczIzbiszcze
Lambada Choroszcz 1:2 Izbiszcze
2018-11-12, 17:00:00
Półfinał Pucharu Ligi. Stadion Miejski w Choroszczy.
    relacja »
spotkanie pucharowe

Reklama, polecamy!

Dotacja z Gminy

Dziękujemy za 1%

Nasi Darczyńcy

   

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

37 urodziny obchodzi Kamil Pyczot

INNE STRONY

Aktualności

W niedzielę Turniej Halowy WOŚP!

  • autor: widget, 2014-01-11 16:26

W niedzielę 12 stycznia Lambadowcy zagrają w charytatywnym turnieju z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w Zespole Szkół w Choroszczy. Wystawimy w nim dwie ekipy: "Lambada I" grająca w koszulkach czarno-białych zagra w składzie M. Skwarko, K. Wróbel, D. Garbowski, M. Kamieński, K. Wasiluk, W. Popławski, R. Zachowicz, Ł. Adamski, przeciwnikami Lambady I będą zespoły: Fantazja, Drewno Kościuki i Narew Żółtki - mecze w godz. 9-11.20. "Lambada II" (koszulki fioletowe) zagra w składzie: M. Samojłowicz, K. Kopiczko, S. Wasiluk, P. Zahorenko, T. Grynasz, A. Grabowski, J. Skwarko, P. Skomin, a ich przeciwnikami będą: Opmar, Barszczewo II i LZS II Choroszcz - mecze w godz. 13:40-16:15.

Tak więc zbiórka dla Lambadowej "jedynki" jest o godz. 8:45, a dla "dwójki" o godz. 13:20!

Szczegółowy terminarz w rozwinięciu newsa!

System rozgrywek - 6 grup po 4 drużyny, mecze 10 minutowe.
Grupy 1 i 2 to grupy A lub B (o tym pod jaką literka zadecyduje losowanie po meczach tych grup), 3 i 4 - CD, 5-6 EF

Terminarz skrócony: 

GRUPA A 

1.FANTAZJA 
2.DREWNO Kosciuki 
3.NAREW Zółtki 
4.LAMBADA I 

GRUPA B 

5.SIXTY SIX 
6.ZACZERLANY 
7.FC PIONKI 
8.EKONOMIK 

GRUPA C 

9.IZBISZCZE 
10.ZWIERKI 
11.KRUSZEWO 
12.BARSZCZEWO I 

GRUPA D 

13.LZS CHOROSZCZ I 
14.ELEKTRYCZNE KALAFIORY 
15.PRZYJACIELE K.K.S 
16.KLEPACZE 

GRUPA E 

17.OPMAR 
18.LAMBADA II 
19BARSZCZEWO II 
20.LZS CHOROSZCZ II 

GRUPA F 

21.EX NAREW 
22.ZESPÓŁ ORŁY 
23.PIORUN PAŃKI 
24.FADBET 

9.00. FANTAZJA -DREWNO 
9.12 ŻÓŁTKI -LAMBADA 
9.24 SIXTY SIX -ZACZERLANY 
9.36. PIONKI - EKONOMIK 
9.48 FANTAZJA -ŻÓŁTKI 
10.00 DREWNO -LAMBADA 
10.12 SIXTY SIX- PIONKI 
10.24 ZACZERLANY -EKONOMIK 
10.36 DREWNO -ŻÓŁTKI 
10.48 FANTAZJA -LAMBADA 
11.00 ZACZERLANY -PIONKI 
11.12 SIXTY SIX -EKONOMIK 
11.24.IZBISZCZE -ZWIERKI 
11.36 KRUSZEWO -BARSZCZEWO I 
11.48. LZS I -ELEKTR. KALAFIORY 
12.00. PRZYJACIELE KKS -KLEPACZE 
12.12. IZBISZCZE - KRUSZEWO 
12.24. ZWIERKI -BARSZCZEWO I 
12.36 LZS I - PRZYJACIELE KKS 
12.48.EL.KALAFIORY - KLEPACZE 
13.00 ZWIERKI -KRUSZEWO 
13.12 IZBISZCZE - BARSZCZEWO I 
13.24. EL.KALAFIORY -PRZYJACIELE KKS 
13.36. LZS -KLEPACZE 
13.48. OPMAR -LAMBADA II 
14.00 BARSZCZEWO II -LZS II 
14.12 EX NAREW -ZESPÓL ORŁY 
14.24 PIORUN PANKI -FADBET 
14.36 OPMAR -BARSZCZEWO II 
14.48 LAMBADA II -LZS II 
15.00 EX NAREW -PIORUN PANKI 
15.12 ZESPÓL ORŁY -FADBET 
15.24 LAMBADA II -BARSZCZEWO II 
15.36. OPMAR -LZS II 
15.48 ZESPOŁ ORŁY -PIORUN PAŃKI 
16.00 EX NAREW -FADBET 


Faza Pucharowa:

16.15 1D- 3ABC 
16.30 1E-2F 
16.45 1F-3BCD 
17.00 2A-2E 
17.15 ćwierćfinał zw.16.15- 16.30 
17.30 ćwierćfinał zw 16.45 -17.00 
17.45 2B - 2C 
18.00 1A - 3 DEF 
18.15 1B - 3AEF 
18.30 1C - 2D 
18.45 ćwierćfinał zw. 17.45-18.00 
19.00 ćwierćfinał zw 18.15-18.30 

19.15 PÓŁFINAŁ -zw. 17.15- 18.45 
19.30 PÓŁFINAŁ zw. 17.30 - 19.00 

19.50 MECZ O 3 MIEJSCE 
20.10 FINAŁ 
20.30 OFICJALNE ZAKOŃCZENIE i przekazanie sztabowi WOŚP zebranej kwoty .


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1209]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ankiety

Kto był najlepszym zawodnikiem Lambady w 2018 roku?

Reklama

Lambada na FB

 

 

Wyszukiwarka

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 616, wczoraj: 515
ogółem: 1 090 355

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Lambada - Podlasiak Knyszyn /I runda PP - 11.08.2013/
Ładowanie...