Lambada Choroszcz - strona oficjalna

Strona klubowa

Dziękujemy!

Dotacja z Gminy

Dziękujemy za 1%

Nasi Darczyńcy

   

Kalendarium

16

11-2019

sobota

17

11-2019

niedziela

18

11-2019

pon.

19

11-2019

wtorek

20

11-2019

środa

21

11-2019

czwartek

22

11-2019

piątek

INNE STRONY

Aktualności

W niedzielę Turniej Halowy WOŚP!

  • autor: widget, 2014-01-11 16:26

W niedzielę 12 stycznia Lambadowcy zagrają w charytatywnym turnieju z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w Zespole Szkół w Choroszczy. Wystawimy w nim dwie ekipy: "Lambada I" grająca w koszulkach czarno-białych zagra w składzie M. Skwarko, K. Wróbel, D. Garbowski, M. Kamieński, K. Wasiluk, W. Popławski, R. Zachowicz, Ł. Adamski, przeciwnikami Lambady I będą zespoły: Fantazja, Drewno Kościuki i Narew Żółtki - mecze w godz. 9-11.20. "Lambada II" (koszulki fioletowe) zagra w składzie: M. Samojłowicz, K. Kopiczko, S. Wasiluk, P. Zahorenko, T. Grynasz, A. Grabowski, J. Skwarko, P. Skomin, a ich przeciwnikami będą: Opmar, Barszczewo II i LZS II Choroszcz - mecze w godz. 13:40-16:15.

Tak więc zbiórka dla Lambadowej "jedynki" jest o godz. 8:45, a dla "dwójki" o godz. 13:20!

Szczegółowy terminarz w rozwinięciu newsa!

System rozgrywek - 6 grup po 4 drużyny, mecze 10 minutowe.
Grupy 1 i 2 to grupy A lub B (o tym pod jaką literka zadecyduje losowanie po meczach tych grup), 3 i 4 - CD, 5-6 EF

Terminarz skrócony: 

GRUPA A 

1.FANTAZJA 
2.DREWNO Kosciuki 
3.NAREW Zółtki 
4.LAMBADA I 

GRUPA B 

5.SIXTY SIX 
6.ZACZERLANY 
7.FC PIONKI 
8.EKONOMIK 

GRUPA C 

9.IZBISZCZE 
10.ZWIERKI 
11.KRUSZEWO 
12.BARSZCZEWO I 

GRUPA D 

13.LZS CHOROSZCZ I 
14.ELEKTRYCZNE KALAFIORY 
15.PRZYJACIELE K.K.S 
16.KLEPACZE 

GRUPA E 

17.OPMAR 
18.LAMBADA II 
19BARSZCZEWO II 
20.LZS CHOROSZCZ II 

GRUPA F 

21.EX NAREW 
22.ZESPÓŁ ORŁY 
23.PIORUN PAŃKI 
24.FADBET 

9.00. FANTAZJA -DREWNO 
9.12 ŻÓŁTKI -LAMBADA 
9.24 SIXTY SIX -ZACZERLANY 
9.36. PIONKI - EKONOMIK 
9.48 FANTAZJA -ŻÓŁTKI 
10.00 DREWNO -LAMBADA 
10.12 SIXTY SIX- PIONKI 
10.24 ZACZERLANY -EKONOMIK 
10.36 DREWNO -ŻÓŁTKI 
10.48 FANTAZJA -LAMBADA 
11.00 ZACZERLANY -PIONKI 
11.12 SIXTY SIX -EKONOMIK 
11.24.IZBISZCZE -ZWIERKI 
11.36 KRUSZEWO -BARSZCZEWO I 
11.48. LZS I -ELEKTR. KALAFIORY 
12.00. PRZYJACIELE KKS -KLEPACZE 
12.12. IZBISZCZE - KRUSZEWO 
12.24. ZWIERKI -BARSZCZEWO I 
12.36 LZS I - PRZYJACIELE KKS 
12.48.EL.KALAFIORY - KLEPACZE 
13.00 ZWIERKI -KRUSZEWO 
13.12 IZBISZCZE - BARSZCZEWO I 
13.24. EL.KALAFIORY -PRZYJACIELE KKS 
13.36. LZS -KLEPACZE 
13.48. OPMAR -LAMBADA II 
14.00 BARSZCZEWO II -LZS II 
14.12 EX NAREW -ZESPÓL ORŁY 
14.24 PIORUN PANKI -FADBET 
14.36 OPMAR -BARSZCZEWO II 
14.48 LAMBADA II -LZS II 
15.00 EX NAREW -PIORUN PANKI 
15.12 ZESPÓL ORŁY -FADBET 
15.24 LAMBADA II -BARSZCZEWO II 
15.36. OPMAR -LZS II 
15.48 ZESPOŁ ORŁY -PIORUN PAŃKI 
16.00 EX NAREW -FADBET 


Faza Pucharowa:

16.15 1D- 3ABC 
16.30 1E-2F 
16.45 1F-3BCD 
17.00 2A-2E 
17.15 ćwierćfinał zw.16.15- 16.30 
17.30 ćwierćfinał zw 16.45 -17.00 
17.45 2B - 2C 
18.00 1A - 3 DEF 
18.15 1B - 3AEF 
18.30 1C - 2D 
18.45 ćwierćfinał zw. 17.45-18.00 
19.00 ćwierćfinał zw 18.15-18.30 

19.15 PÓŁFINAŁ -zw. 17.15- 18.45 
19.30 PÓŁFINAŁ zw. 17.30 - 19.00 

19.50 MECZ O 3 MIEJSCE 
20.10 FINAŁ 
20.30 OFICJALNE ZAKOŃCZENIE i przekazanie sztabowi WOŚP zebranej kwoty .


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1248]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Lambada ChoroszczZaczerlany
Lambada Choroszcz 0:3 Zaczerlany
2019-10-27, 17:00:00
Mecz grupowy Pucharu Ligi. Stadion Miejski w Choroszczy
    relacja »
spotkanie pucharowe

Reklama

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. Izbiszcze 45 bz
2. LZS Choroszcz 37 bz
3. Zaczerlany 30 bz
4. YellowCity 26 bz
5. Lambada Choroszcz 23 bz
6. Piorun Pańki 11 bz
7. Promil Barszczewo -1 bz

Lambada na FB

 

 

Wyszukiwarka

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 652, wczoraj: 1481
ogółem: 1 504 605

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

II Preeliminacje Beach Soccer Polska 2010 - 25/26.06.2010
Ładowanie...