04

04-2024

Kolejne 3 punkty na koncie

• autor: widget, 2013-11-23 17:39

W drugiej kolejce Ligi Halowej w Łapach Lambadowcy ponownie rozgromili swojego przeciwnika. Tym razem jednak nie zachowaliśmy czystego konta, przeciwnicy zdobyli 3 bramki - wszystkie w pierwszej połowie meczu, my odpowiedzieliśmy pięcioma trafieniami i pierwsza część gry zakończyła się naszym prowadzeniem 5-3. W drugiej części spotkania nie pozwoliliśmy Strzelcom Znikąd na żadne trafienie, a my z kolei zanotowaliśmy 6 trafień i ostatecznie całe spotkanie wygraliśmy 11-3. Hat-tricka ustrzelił dzisiaj M. Kamieński, a pozostałe bramki padły łupem: D. Garbowskiego (2), K. Wasiluka (2), A. Grabowskiego (2), P. Skomina, S. Wasiluka (po 1). Zwycięstwo pozwoliło nam zachować 2 miejsce w tabeli, gdyż "Aby do przerwy" także wygrało wysoko swoje spotkanie i prowadzi dzięki lepszemu bilansowi bramek.

Skład: M.Skwarko (k) - P. Skomin (1 br), P. Zahorenko, M. Kamieński (3 br), D. Garbowski (2 br), S. Wasiluk ( 1br), A. Grabowski (2 br), K. Wasiluk (2 br), J. Skwarko

Pozostałe wyniki i tabela grupy A w rozwinięciu newsa. Informacje o całych rozgrywkach górnym menu.