Lambada Choroszcz - strona oficjalna

Strona klubowa

Dziękujemy!

Dotacja z Gminy

Dziękujemy za 1%

Nasi Darczyńcy

   

Kalendarium

19

10-2019

sobota

32 urodziny obchodzi Piotr Suwała

20

10-2019

niedziela

29 urodziny obchodzi Kamil Grzymkowski

21

10-2019

pon.

22

10-2019

wtorek

23

10-2019

środa

24

10-2019

czwartek

23 urodziny obchodzi Krystian Chudziński

25

10-2019

piątek

INNE STRONY

Aktualności

Lambada ponownie zagra w Lidze Halowej w Łapach

  • autor: widget, 2013-10-21 17:54

9 listopada rusza kolejna edycja Ligi Halowej Piłki Nożnej organizowanej przez Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach. Do rywalizacji stanie rekordowa ilość 15 zespołów, w tym Lambada Choroszcz. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy w których drużyny zagrają „każdy z każdym” - po cztery najlepsze zespoły z każdej grupy awansują do ćwierćfinałów. Mecze odbywać się będą już tradycyjnie w hali PG1 przy ul. Matejki . Pierwszy mecz Lambadowcy zagrają w sobotę 9 listopada o godz. 10:45, a przeciwnikiem będzie drużyna o nazwie Magulon. Lambada w Łapach zagra w następującym składzie: R. Zachowicz, M. Skwarko, D. Garbowski, S. Wasiluk, K. Wasiluk, P. Zahorenko, J. Skwarko, M. Kamieński, A. Garbowski, P. Skomin.

Dziękujemy w tym miejscu Urzędowi Miejskiemu w Choroszczy, który postanowił wesprzeć nasz start w tych rozgrywkach i pokryje kwotę wpisowego.

Podział na grupy i szczegółowy terminarz w rozwinięciu newsa.

Grupa A: Koń, Paczka Gwoździ, Lambada Choroszcz, Strzelcy Znikąd, Aby do przerwy, Magulon, Amarena

Grupa B: FK Kaukaz, Muppet's Show, Bałkanica, Stówka w Plecy, Podwórkowa Piłka, Smack Ziemniaka, Klub Sportowy Wentyl, Juve

Terminarz Lambady:

9 listopada: Lambada - Magulon
23 listopada: Lambada - Strzelcy Znikąd
7 grudnia: Lambada - Paczka Gwoździ
21 grudnia: Lambada - Amarena
4 stycznia: Lambada - Aby do przerwy
18 stycznia: Lambada - Koń
8 lutego: Lambada - Mączka Kostna

 

Szczegółowy terminarz:

Lp

Data

 

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

Godz.

 

1

09.11.2013

   sobota

 

Gr A

 

 

Paczka Gwoździ

Lambada

Strzelcy znikąd

Koń

:  Amarena

:  Magulon

:  Aby do Przerwy

:  Mączka Kostna

10.00

10.45

11.30

12.15

 

2

 

16.11.2013

   sobota

 

Gr B

 

 

FK Kaukaz

Muppet’s Show

Bałkanica

Stówa w Plecy

:  Juve

:  KS Wentyl

:  Smack Ziemniaka

:  Podwórkowa Piłka

10.00

10.45

11.30

12.15

 

3

 

23.11.2013

   sobota

 

Gr A

 

 

Koń

Paczka Gwoździ

Lambada

Magulon

:  Amarena

:  Aby do Przerwy

:  Strzelcy znikąd

:  Mączka Kostna

10.00

10.45

11.30

12.15

 

4

 

30.11.2013

   sobota

 

Gr B

 

 

FK Kaukaz

Smack Ziemniaka

Muppet’s Show

Stówa w Plecy

:  KS Wentyl

:  Juve

:  Podwórkowa Piłka

:  Bałkanica

10.00

10.45

11.30

12.15

 

5

 

07.12.2013

   sobota

 

Gr A

 

 

Lambada

Amarena

Koń

Strzelcy znikąd

: Paczka Gwoździ

:  Aby do przerwy

:  Magulon

:  Mączka Kostna

10.00

10.45

11.30

12.15

 

6

 

14.12.2013

   sobota

 

Gr B

 

 

Muppet’s Show

Stówa w Plecy

KS Wentyl

Smack Ziemniaka

:  Bałkanica

:  Juve

:  Podwórkowa Piłka

:  FK Kaukaz

10.00

10.45

11.30

12.15

 

7

 

21.12.2013

   sobota

 

Gr A

 

 

Strzelcy znikąd

Koń

Amarena

Paczka Gwoździ

:  Magulon

:  Aby do przerwy

:  Lambada

:  Mączka Kostna

10.00

10.45

11.30

12.15

 

8

 

28.12.2013

   sobota

 

Gr B

 

 

Juve

Bałkanica

Smack Ziemniaka

Podwórkowa Piłka

:  Muppet’s Show

:  KS Wentyl

:  Stówa w Plecy

:  FK Kaukaz

10.00

10.45

11.30

12.15

 

9

 

04.01.2014

sobota

 

Gr A

 

 

Koń

Lambada

Paczka Gwoździ

Amarena

:  Strzelcy znikąd

:  Aby do przerwy

:  Magulon

:  Mączka Kostna

10.00

10.45

11.30

12.15

 

10

 

11.01.2014

sobota

 

Gr B

 

FK Kaukaz

Bałkanica

Smack Ziemniaka

Juve

:  Stówa w Plecy

: Podwórkowa Piłka

:  Muppet’s Show

:  KS Wentyl

10.00

10.45

11.30

12.15

 

11

 

18.01.2014

   sobota

 

Gr A

 

Amarena

Koń

Strzelcy znikąd

Aby do przerwy

:  Magulon

:  Lambada

:  Paczka Gwoździ

:  Mączka Kostna

10.00

10.45

11.30

12.15

 

12

 

01.02.2014

sobota

 

Gr B

 

Smack Ziemniaka

Juve

Stówa w Plecy

Bałkanica

:  KS Wentyl

:  Podwórkowa Piłka

:  Muppet’s Show

:  FK Kaukaz

10.00

10.45

11.30

12.15

 

13

 

08.02.2014

   sobota

 

Gr A

 

Aby do przerwy

Koń

Strzelcy znikąd

Lambada

:  Magulon

:  Paczka Gwoździ

:  Amarena

:  Mączka Kostna

10.00

10.45

11.30

12.15

 

14

 

15.02.2014

sobota

 

Gr B

 

Stówa w Plecy

Smack Ziemniaka

FK Kaukaz

Bałkanica

:  KS Wentyl

:  Podwórkowa Piłka

:  Muppet’s Show

:  Juve

10.00

10.45

11.30

12.15

 

15

 

22.02.2014

sobota

                Ćwierćfinały

 

10.00

10.45

11.30

12.15

                                                    A 1

A 2

A 3

A 4

:  B 4

:  B 3

:  B 2

:  B 1

 

16

 

01.03.2014

sobota

                                                    Półfinały

 

10.00

10.45

11.45

 

                                            A1B4 : A3B2

                                            A2B3 : A4B1

          Mecz o trzecie miejsce  ( przegrani z półfinałów)

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [423]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

YellowCityLambada Choroszcz
spotkanie pucharowe
YellowCity   Lambada Choroszcz
2019-10-20, 11:00:00

Mecz grupowy Pucharu Ligi. Boisko w Pańkach.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Lambada ChoroszczPiorun Pańki
Lambada Choroszcz 2:0 Piorun Pańki
2019-10-13, 12:00:00
Boisko w Pańkach.
    relacja »

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. Izbiszcze 45 bz
2. LZS Choroszcz 37 bz
3. Zaczerlany 30 bz
4. YellowCity 26 bz
5. Lambada Choroszcz 23 bz
6. Piorun Pańki 11 bz
7. Promil Barszczewo -1 bz

Lambada na FB

 

 

Wyszukiwarka

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 472, wczoraj: 483
ogółem: 1 462 395

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Lambada - Radar Krynice - 05.01.2011 /Sparing na hali/
Ładowanie...