03

04-2024

Poraża z mistrzem

• autor: widget, 2013-10-06 14:39

Nie udało się odroczyć mianowania tegorocznego mistrza Ligi Gminnej. Lambada przegrała wyjazdowe spotkanie z Opmarem 1-4 i dzięki temu zwycięstwu Opmar na kolejkę przed końcem rozgrywek został mistrzem. Gratulujemy! Dzisiejsze spotkanie paradoksalnie było jednym z lepszych w naszym wykonaniu w tym roku. Skład był solidny, zabrakło koncentracji w obronie przy straconych bramkach i skuteczności w ataku. Przez pierwsze pół godziny widniał wynik bezbramkowy - w 30 minucie spotkania Opmar objął prowadzenie po dośrodkowaniu i strzale z główki. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza część gry i na drugą odsłonę patrzyliśmy optymistycznie. Niestety Opmar w 60 minucie podwyższył prowadzenie i było coraz ciężej powalczyć o korzystny wynik. Kontaktowa bramka Dawida Kłoska (as. Rafał Zachowicz) w 65 minucie dała jeszcze nadzieje na odrobienie strat, zmieniliśmy taktykę na bardziej ofensywną, jednak Opmar bezwględnie to wykorzystał zdobywając jeszcze 2 bramki w 85 i 90 minucie. Pozostał nam mecz wyjazdowy z Klepaczami, w którym będziemy walczyć o zachowanie 5 miejsca w ligowej tabeli.

Skład: R. Sieńko - T. Grynasz, M. Skwarko, R. Zachowicz (k) (1 as), P. Zagórski, K. Grzymkowski, P. Zahorenko - A. Grabowski, R. Bielawski, C. Półkośnik, S. Wasiluk, D. Garbowski, W. Popławski, J. Skwarko - D. Siegień, D. Kłosek (1 br), K. Wasiluk, R: P. Skomin