Lambada ChoroszczIzbiszcze
Lambada Choroszcz 1:2 Izbiszcze
2018-11-12, 17:00:00
Półfinał Pucharu Ligi. Stadion Miejski w Choroszczy.
spotkanie pucharowe

37 urodziny obchodzi Kamil Pyczot

Koniec marzeń o podium?

• autor: widget, 2013-09-29 16:22

Lambada niestety przegrała z Izbiszczami w meczu 16 kolejki Ligi Gminnej, chociaż po raz kolejny było dobrze do przerwy. Mecz rozpoczęliśmy znakomicie, bo już w 11 minucie spotkania strzał Cezarego Półkośnika zablokował jeden z obrońca gości, dobitka Dawida Kłoska była jednak skuteczna i znalazła drogę do bramki. Z prowadzenia cieszyliśmy się niespełna 15 minut, kiedy w podobnej sytuacji do remisu doprowadziły Izbiszcze - strzał w słupek i skuteczna dobitka. Bramka podziałała mobilizująco na naszych zawodników bo już w 30 minucie ponownie prowadziliśmy. W polu karnym faulowany był Dawid Kłosek, a rzut karny na bramkę zamienił niezawodny w tym aspekcie gry Piotr Zagórski. Tak więc na przerwę schodziliśmy wygrywając 2-1 i nic nie zapowiadało ostatecznej porażki. Gra była dobra, poukładana - jednak popsuła się po przerwie. W 55 minucie dosyć kontrowersyjna bramkę dającą remis zdobyły Izbiszcze, wg. naszej oceny bramka zdobyta po "nakładce" zawodnika gości. 4 minuty później już przegrywaliśmy 2-3, a wszystko za sprawą bezpośredniego strzału z rzutu wolnego. Tak szybko stracone dwie bramki mocno nas podłamały, mimo starań nie udało się odrobić jednobramkowej straty i przegrywamy jakże ważne w kontekście walki o podium spotkanie. Sędzia tego dnia był bardzo mocno niedysponowany -  nie widział ewidentnych dwóch rzutów karnych na naszą korzyść, a także wielu innych zagrań przeciwników które się kwalifikowały na żółte kartki. Przegrana mocno komplikuje sprawę walki o podium, gdyż dzisiejsze mecze wygrały Rajkom i LZS. W tej chwili mamy 3 punkty straty do trzeciego LZS'u i 2 punkt straty do Rajkomu, po piętach depczą także Klepacze, które dzisiaj zremisowały z Opmarem - mamy nad Klepaczami 3 punkty przewagi. Za tydzień gramy z Opmarem, za dwa tygodnie z Klepaczami. Dwa bardzo ciężkie mecze, po których możemy spaść jeszcze jedną pozycję niżej, na 6 miejsce.

Kto był najlepszym zawodnikiem Lambady w 2018 roku?

Trening w Gaju - 2.06.2011