LZS DobrzyniówkaLambada Choroszcz

Statystyki przedmeczowe »

Pewne 3 punkty w meczu z Żółtkami

• autor: widget, 2013-09-22 15:52

Lambada pokonała Żółtki w meczu 15 kolejki Ligi Gminnej, mecz w roli gospodarza zagraliśmy na boisku w Pańkach. Spotkanie rozpoczęliśmy bardzo źle, bo już w 5 minucie błąd kapitana Rafała Zachowicza wykorzystał Grzegorz Adamski i po sytuacji sam na sam wyprowadził Żółtki na prowadzenie. Do remisu doprowadziliśmy 4 minuty później. W polu karnym faulowany był Sławomir Wasiluk, a Piotr Zagórski pewnie wykorzystał jedenastkę. W 11 minucie wyszliśmy na prowadzenie, bramkarz gości wypuścił piłkę z rąk po dośrodkowaniu, Wojciech Popławski był tam gdzie być powinien i pewnie z ostrego kąta umieścił piłkę w siatce. Pierwsza połowa, nie licząc straty bramki była dobra w naszym wykonaniu, na 3-1 w 24 minucie podwyższył Mateusz Jaworowski po znakomitym podaniu Cezarego Półkośnika i takim wynikiem zakończyła się pierwsza część gry. Po zmianie stron w dalszym ciągu to nasza drużyna prowadziła grę, udokumentowaniem przewagi były kolejne dwie strzelona bramki. Obie autorstwa Mateusza Jaworowskiego, który tym samym skompletował hat-tricka (jedna po prostopadłym podaniu Czarka, a druga po dobitce strzału Czarka). I w tym momencie, przy pewnym prowadzeniu 5-1 daliśmy dojść do głosu przeciwnikom, którzy wykorzystując naszą dekoncentrację zdobyli dwie bramki. W 74 minucie Sławomir Wasiluk wykorzystał dośrodkowanie Damiana Garbowskiego ustalając wynik spotkania na 6-4. Minutę później z boiska po drugiej żółtej kartce wyleciał zawodnik Żółtek i bez problemu udało się dowieźć wynik do ostatniego gwizdka sędziego. Dziękujemy w tym miejscu drużynie Pańk za użyczenie boiska na to spotkanie. Do końca sezonu pozostały 3 kolejki, zmierzymy się na własnym boisku wiceliderem Izbiszczami, na wyjeździe z liderem Opmarem, a także na wyjeździe z niepokonanymi na własnym boisku Klepaczami.

Skład: R. Sieńko - P. Zahorenko, P. Zagórski (1 br), R. Zachowicz (k), P. Skomin, M. Skwarko (ż.k.) - T. Grynasz, S. Wasiluk (1 br, 1 as), C. Półkośnik (2 as), D. Garbowski (1 as), J. Skwarko - W. Popławski (1 br), M. Jaworowski (3 br), K. Kopiczko

Lambada ChoroszczYellowCity
Lambada Choroszcz 3:2 YellowCity
2020-08-02, 18:00:00
6 kolejka Ligi Gminnej. Stadion Miejski w Choroszczy.

Zaczerlany - LZS Choroszcz
LZS Dobrzyniówka - Lambada Choroszcz