Lambada ChoroszczIzbiszcze
Lambada Choroszcz 1:2 Izbiszcze
2018-11-12, 17:00:00
Półfinał Pucharu Ligi. Stadion Miejski w Choroszczy.
spotkanie pucharowe

Remis z lokalnym rywalem

• autor: widget, 2013-08-25 20:52

Padł pierwszy ligowy remis w historii konfrontacji z LZS'em Choroszcz. W pierwszej części gry trwała wyrównana walka w środku boiska, jednak to my mieliśmy więcej sytuacji bramkowych, których niestety nie udało się wykorzystać. Pierwsza połowa zakończyła się więc wynikiem remisowym i taki rezultat utrzymywał się do 65 minuty, kiedy krótko po wejściu na boisko Dawid Kłosek wyprowadził Lambadowców na prowadzenie po podaniu Kamila Grzymkowskiego. Radość z prowadzenia trwała niestety 7 minut. Ponownie na prowadzenie wyszliśmy w 75 minucie - strzelcem gola Krzysztof Wasiluk (asysta Daniel Siegień). Prowadziliśmy ponownie tylko przez 7 minut - ta liczba nie była dzisiaj szczęśliwa. Przy drugiej bramce błąd popełnił sędzia, który w jednej akcji nie zauważył dwóch zagrań ręką przeciwników. Ta akcja i bramka nie miałaby znaczenia gdyby się udało wykorzystać wiele stworzonych sytuacji, szczególnie w drugiej połowie (poprzeczka, wybicie piłki z linii bramkowej przez obrońcę) ale piłka wyraźnie nie chciała wpaść do bramki LZS'u strzeżonej przez Adama Lenczewskiego, który w dniu dzisiejszym obchodził urodziny. Tracimy do LZS'u w dalszym ciągu cztery punkty, ale mamy jeden mecz rozegrany mniej. Remis pozwolił zrównać się punktami z Rajkomem, do końca sezonu pozostało jednak jeszcze wiele meczów i trzeba walczyć o zajęcie miejsca na podium.

Skład: R. Sieńko - M. Kamieński, R. Zachowicz (k) (ż.k.), P. Zahorenko, K. Kopiczko, P. Skomin, M. Skwarko (ż.k.) - P. Zagórski, C. Półkośnik, K. Grzymkowski (1 as), T. Grynasz, W. Popławski, D. Kłosek (1 br) - D. Siegień (1 as), K. Wasiluk (1 br), J. Skwarko

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

1. LZS Choroszcz LZS Choroszcz 44 bz
2. Izbiszcze Izbiszcze 40 bz