02-2020

29 urodziny obchodzi Mariusz Daniluk

32 urodziny obchodzi Marcin Samojłowicz

28 urodziny obchodzi Paweł Buła

Mistrzowska sobota na Plaży w Dojlidach.

• autor: widget, 2013-08-22 18:47

Mnóstwo sportowych emocji czeka na wszystkich, którzy zdecydują się w sobotę i niedzielę (tj. 24-25 sierpnia) odwiedzić Plażę Dojlidy. Wszystko za sprawą Mistrzostw Województwa Podlaskiego w piłce nożnej plażowej w których weźmie udział Lambada Choroszcz. W Białymstoku gościć będą: v-ce mistrzowie Polski Hemako Sztutowo, brązowi medaliści Mistrzostw Polski Becpak Firtech Zdrowie Garwolin oraz v-ce mistrzowie Polski do lat 21 UKS Milenium Gliwice. Stawkę drużyn, które wystąpią na plaży uzupełnią drużyny wyłonione w trzech turniejach eliminacyjnych: Reprezentacja Podlasia, Ramis Białystok, Elhurt-Elmet Helios Białystok, Browar Murza Gol Białystok, TSR Genticus Białystok, Mechaniczna Pomarańcza Białystok, Gazownicy Białystok, Lambada Choroszcz, a także Izbiszcze. Za przeciwników będziemy więc mieli najlepsze drużyny w Polsce a także na podlasiu. Zadanie bardzo trudne, ale w tym wypadku głównym motywem naszego występu będzie dobra zabawa. W pierwszym meczu (sobota godz. 9) zagramy z Ramisem Białystok - graliśmy z tą drużyną w turnieju eliminacyjnym przegrywająć 3-6 - będzie więc znakomita okazja do rewanżu. W przypadku zwycięstwa zmierzymy się z v-ce Mistrzem Polski - Hemako Sztutowo (sobota godz. 11:35). Jeśli przegramy pierwszy mecz z Ramisem to zagramy z pokonanym z pary: Reprezentacja Podlasia/Mechaniczna Pomarańcza - Zdrowie Garwolin (sobota godz. 16:10). Cała rozpiska turniejowa tutaj. Zapraszamy więc do wspólnego spędzenia czasu na plaży w Dojlidach.

Kadra na turniej: A. Karcz - P. Zahorenko, M. Kamieński, P. Skomin, J. Skwarko, S. Wasiluk, M. Skwarko, M. Jaworowski

Informacja dla zawodników: zbiórka godz. 7:45 pod biedronką, gramy w strojach różowych - zrzutka po 15 zł.

Lambada - LZS Choroszcz - 22.08.2010 /mecz ligowy/