26

05-2019

Ligowa wygrana z Piorunem Pańki

• autor: widget, 2013-08-15 21:16

Po pucharowej wygranej 4-3 z Podlasiakiem Knyszyn, Lambada w takim samym stosunku wygrała z Piorunem Pańki w meczu ligowym. Tylko scenariusz był troszkę inny: spotkanie dużo lepiej rozpoczęli goście, którzy wygrywali już 2-0 po bramkach w 15 i 25 minucie. Ostatnio jednak potrafimy wychodzić z takich opresji, już przed przerwą udało się doprowadzić do remisu. Najpierw do bezpańskiej piłki wybitej przez obrońców Pioruna dopadł Radosław Bielawski i huknął nie do obrony, a w jednej z ostatnich akcji pierwszej części gry Piotr Skomin znakomitym prostopadłym podaniem obsłużył Mateusza Jaworowskiego i było 2-2. W drugiej części spotkania długo utrzymywał się rezultat remisowy, dopiero w 72 minucie wyszliśmy na prowadzenie: swoją drugą bramkę strzelił "Bober" - asysta Cezarego Półkośnika. Na 5 minut przed końcem meczu podwyższyliśmy prowadzenie po precyzyjnym strzale Czarka z ok. 16 metrów. Drużynie z Pańk udało się jeszcze strzelić kontaktową bramkę, ale dowieźliśmy zwycięstwo do końca. Ważne 3 punkty trafiają na nasze konto!!

Skład: K. Kopiczko (R. Sieńko) - M. Kamieński, P. Zagórski (k), P. Zahorenko, M. Skwarko (ż.k), P. Skomin (1 as) - D. Garbowski, T. Grynasz, C. Półkośnik (1 br, 1 as), W. Popławski, S. Wasiluk, J. Skwarko - M. Jaworowski (2 br, ż.k.), R. Bielawski (1 br), K. Wróbel