Lambada Choroszcz - strona oficjalna

Strona klubowa

Dziękujemy!

Dotacja z Gminy

Dziękujemy za 1%

Nasi Darczyńcy

   

Kalendarium

20

09-2019

piątek

21

09-2019

sobota

22

09-2019

niedziela

23

09-2019

pon.

24

09-2019

wtorek

25

09-2019

środa

26

09-2019

czwartek

INNE STRONY

Aktualności

W sobotę gramy Beach Soccera

  • autor: widget, 2013-07-24 16:10

Mieliśmy 14 lipca wziąć udział w I I Turnieju Eliminacyjnym do Mistrzostw Województwa Podlaskiego w piłce nożnej plażowej w ramach Letniej Grand Prix. Wtedy z powodu złych warunków atmosferycznych turniej został odwołany. Zagramy więc w najbliższą sobotę w II Turnieju Eliminacyjnym. Już teraz zapraszamy wszystkich na wspólne plażowanie, miejmy nadzieję pogoda tym razem dopisze. Turniej rozpoczyna się o godz. 9, zbiórka więc o godz. 7:50 pod biedronką - gramy w strojach biało-czarnych. Zrzutka max. 8 zł na wpisowe (uzależnione od liczby zawodników) a także po parę groszy dla kierowców na paliwo :)

W sobotnim turnieju wystąpi 8 drużyn: Lambada, nasz najbliższy sparingowy rywal Biała Białystok, a także: TSR Genticus, Pretorium, Mechaniczna Pomarańcza, Gazownicy, Eczi i Ramis - turniej rozegrany zostanie systemem brazylijskim. Zawodników prosimy o przypomnienie zasad gry w beach soccera, skrócone zasady w rozwinięciu newsa.

PODSTAWOWE PRZEPISY BEACH SOCCERA

Wymiary boiska: szerokość 26m - 28m, długość 35m - 37m

Nawierzchnia boiska: piasek 30cm - 50cm.

Wyposażenie zawodnika: gramy na boso (buty są zabronione), miękkie ściągacze na stopy.

Pole gry: granice boiska muszą być wyznaczone liniami, linie są integralną częścią boiska i przynależą do niego, boisko wyznaczają dwie linie zewnętrzne, najdłuższe są nazywane liniami bocznymi. Dwie krótsze nazywamy liniami końcowymi, na boisku znajduje się 10 chorągiewek, sześć czerwonych - wyznaczają narożniki pola gry, i środek pola gry, cztery żółte - wyznaczają pole karne.

Bramki o wymiarach: 5,50 x 2,20 m.

Ilość zawodników w czasie gry na boisku 4 + bramkarz i (5 rezerwowych).

Zmiany: hokejowe.

Rozpoczęcie: aby rozpocząć spotkanie sędzia rzuca monetą, która decyduje o wskazaniu drużyny, która pierwsza będzie rozpoczynać grę, lub wybierać kierunek ataku podczas pierwszej części. Drużyna, która nie rozpoczynała gry w pierwszej części, rozpoczyna grę w części drugiej.

Wznowienie gry z autu: rękami lub nogą - nie wolno zmieniać decyzji o formie wykonania wrzutu z autu, w takim przypadku piłka przechodzi na korzyść drużyny przeciwnej.

Wznowieni gry na początku każdej kwarty lub po stracie bramki: podanie piłki do zawodnika z drużyny najlepiej w powietrzu, zawodnicy drużyny przeciwnej muszą zachować odległość 5 metrów od piłki.

Wykonywanie rzutów wolnych: w zależności od miejsca faulu:
a). zawodnik faulowany na własnej połowie boiska - rzut wolny w tak zwanym korytarzu, między piłką a bramką tworzy się korytarz z zawodników drużyny broniącej i atakującej, nikt nie może stać na linii pomiędzy piłką a słupkami bramki,
b). zawodnik faulowany na połowie przeciwnika - jeżeli rzut wolny jest podyktowany na połowie drużyny, która popełniła przewinienie, wszyscy gracze z wyjątkiem zawodnika wykonującego rzut wolne i bramkarza muszą znajdować się minimum 5 metrów od piłki, dopóki nie będzie ona w grze,
c). zawodnik wykonujący rzut wolny może uformować nogą lub piłką pagórek z piasku, aby zapobiec przesuwaniu się piłki, rzut wolny musi być wykonany w ciągu 5 sekund od gwizdka sędziego.

Przewinienia: karane 2 kolorami kartek żółta - ostrzeżenie, czerwona - wykluczenie.

Gra bramkarza:
a) bramkarz ma 5 sekund na wprowadzenie piłki do gry
b) bramkarz może złapać piłkę w ręce po podaniu swojego zawodnika ale tylko raz chyba że ta opuści połowę boiska lub doszło do kontaktu piłki z przeciwnikiem
c) wznowienie gry odbywa się ręką lub nogą ale pod warunkiem ze piłka dotknie nawierzchni piaskowej
d) zawodnik który znajduje się w polu karnym z piłką na swoje połowie boiska musi opuści pole karne w ciągu 5 sekund.

Wznawianie gry z rzutów rożnych i autu: na wykonie wznowienia gry każdy z zawodników ma 5 sekund od momentu ustawienia piłki, po przekroczeniu czasu 5 sekund piłka przechodzi na korzyść przeciwnika.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [220]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Lambada ChoroszczIzbiszcze
Lambada Choroszcz   Izbiszcze
2019-09-22, 00:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Lambada ChoroszczPromil Barszczewo
Lambada Choroszcz 3:0 Promil Barszczewo
2019-09-01, 00:00:00
walkower
     

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. Izbiszcze 36 bz
2. LZS Choroszcz 32 bz
3. Zaczerlany 25 bz
4. YellowCity 19 bz
5. Lambada Choroszcz 17 bz
6. Piorun Pańki 10 bz
7. Promil Barszczewo -1 bz

Lambada na FB

 

 

Wyszukiwarka

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 341, wczoraj: 672
ogółem: 1 429 062

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Liga Halowa w Łapach - 11.2009-03.2010
Ładowanie...