Lambada Choroszcz - strona oficjalna

Strona klubowa

Dziękujemy!

 

 

Dotacja z Gminy

Dziękujemy za 1%

Nasi Darczyńcy

   

Kalendarium

02

04-2020

czwartek

30 urodziny obchodzi Rafał Zachowicz

03

04-2020

piątek

04

04-2020

sobota

05

04-2020

niedziela

06

04-2020

pon.

07

04-2020

wtorek

28 urodziny obchodzi Robert Chłud

08

04-2020

środa

25 urodziny obchodzi Piotr Skomin

INNE STRONY

Aktualności

W sobotę gramy Beach Soccera

  • autor: widget, 2013-07-24 16:10

Mieliśmy 14 lipca wziąć udział w I I Turnieju Eliminacyjnym do Mistrzostw Województwa Podlaskiego w piłce nożnej plażowej w ramach Letniej Grand Prix. Wtedy z powodu złych warunków atmosferycznych turniej został odwołany. Zagramy więc w najbliższą sobotę w II Turnieju Eliminacyjnym. Już teraz zapraszamy wszystkich na wspólne plażowanie, miejmy nadzieję pogoda tym razem dopisze. Turniej rozpoczyna się o godz. 9, zbiórka więc o godz. 7:50 pod biedronką - gramy w strojach biało-czarnych. Zrzutka max. 8 zł na wpisowe (uzależnione od liczby zawodników) a także po parę groszy dla kierowców na paliwo :)

W sobotnim turnieju wystąpi 8 drużyn: Lambada, nasz najbliższy sparingowy rywal Biała Białystok, a także: TSR Genticus, Pretorium, Mechaniczna Pomarańcza, Gazownicy, Eczi i Ramis - turniej rozegrany zostanie systemem brazylijskim. Zawodników prosimy o przypomnienie zasad gry w beach soccera, skrócone zasady w rozwinięciu newsa.

PODSTAWOWE PRZEPISY BEACH SOCCERA

Wymiary boiska: szerokość 26m - 28m, długość 35m - 37m

Nawierzchnia boiska: piasek 30cm - 50cm.

Wyposażenie zawodnika: gramy na boso (buty są zabronione), miękkie ściągacze na stopy.

Pole gry: granice boiska muszą być wyznaczone liniami, linie są integralną częścią boiska i przynależą do niego, boisko wyznaczają dwie linie zewnętrzne, najdłuższe są nazywane liniami bocznymi. Dwie krótsze nazywamy liniami końcowymi, na boisku znajduje się 10 chorągiewek, sześć czerwonych - wyznaczają narożniki pola gry, i środek pola gry, cztery żółte - wyznaczają pole karne.

Bramki o wymiarach: 5,50 x 2,20 m.

Ilość zawodników w czasie gry na boisku 4 + bramkarz i (5 rezerwowych).

Zmiany: hokejowe.

Rozpoczęcie: aby rozpocząć spotkanie sędzia rzuca monetą, która decyduje o wskazaniu drużyny, która pierwsza będzie rozpoczynać grę, lub wybierać kierunek ataku podczas pierwszej części. Drużyna, która nie rozpoczynała gry w pierwszej części, rozpoczyna grę w części drugiej.

Wznowienie gry z autu: rękami lub nogą - nie wolno zmieniać decyzji o formie wykonania wrzutu z autu, w takim przypadku piłka przechodzi na korzyść drużyny przeciwnej.

Wznowieni gry na początku każdej kwarty lub po stracie bramki: podanie piłki do zawodnika z drużyny najlepiej w powietrzu, zawodnicy drużyny przeciwnej muszą zachować odległość 5 metrów od piłki.

Wykonywanie rzutów wolnych: w zależności od miejsca faulu:
a). zawodnik faulowany na własnej połowie boiska - rzut wolny w tak zwanym korytarzu, między piłką a bramką tworzy się korytarz z zawodników drużyny broniącej i atakującej, nikt nie może stać na linii pomiędzy piłką a słupkami bramki,
b). zawodnik faulowany na połowie przeciwnika - jeżeli rzut wolny jest podyktowany na połowie drużyny, która popełniła przewinienie, wszyscy gracze z wyjątkiem zawodnika wykonującego rzut wolne i bramkarza muszą znajdować się minimum 5 metrów od piłki, dopóki nie będzie ona w grze,
c). zawodnik wykonujący rzut wolny może uformować nogą lub piłką pagórek z piasku, aby zapobiec przesuwaniu się piłki, rzut wolny musi być wykonany w ciągu 5 sekund od gwizdka sędziego.

Przewinienia: karane 2 kolorami kartek żółta - ostrzeżenie, czerwona - wykluczenie.

Gra bramkarza:
a) bramkarz ma 5 sekund na wprowadzenie piłki do gry
b) bramkarz może złapać piłkę w ręce po podaniu swojego zawodnika ale tylko raz chyba że ta opuści połowę boiska lub doszło do kontaktu piłki z przeciwnikiem
c) wznowienie gry odbywa się ręką lub nogą ale pod warunkiem ze piłka dotknie nawierzchni piaskowej
d) zawodnik który znajduje się w polu karnym z piłką na swoje połowie boiska musi opuści pole karne w ciągu 5 sekund.

Wznawianie gry z rzutów rożnych i autu: na wykonie wznowienia gry każdy z zawodników ma 5 sekund od momentu ustawienia piłki, po przekroczeniu czasu 5 sekund piłka przechodzi na korzyść przeciwnika.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [230]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Lambada na FB

 

 

Reklama

Wyszukiwarka

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1414, wczoraj: 1662
ogółem: 1 735 777

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Turniej Halowy LZS 2013 /24.02-03.03/
Ładowanie...