Lambada ChoroszczIzbiszcze
Lambada Choroszcz 1:2 Izbiszcze
2018-11-12, 17:00:00
Półfinał Pucharu Ligi. Stadion Miejski w Choroszczy.
spotkanie pucharowe

Remis z KS Klepacze

• autor: widget, 2013-07-07 15:14

Remisem 3-3 z KS Klepacze pierwszą rundę rozgrywek Ligi Gminnej zakończyli piłkarze Lambady Choroszcz. Pierwsze 30 minut spotkania było pod pełną kontrolą - w 20 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kamila Grzymkowskiego piłkę w siatce strzałem głową umieścił Cezary Półkośnik. Wydawało się, że spokojnie prowadzenie dowieziemy do końca pierwszej połowy, jednak na przestrzeni minuty (37 i 38) Klepacze zadały dwa ciosy i to przeciwnicy na przerwę schodzili zwyciężając 2-1. W drugiej części gry rzuciliśmy najlepszych zawodników do odrabiania strat, niestety nie przełożyło się to na doprowadzenie do remisu - co więcej to Klepacze w 55 minucie strzeliły swoją trzecią bramkę po rzucie karnym, który był sprokurowany zagraniem ręką w polu karnym Piotra Wasiluka. W tym momencie nie mieliśmy już nic do stracenia, zmieniliśmy system gry na dużo bardziej ofensywny, na boisko wybiegli wszyscy najbardziej ofensywni gracze. I straty udało się odrobić: najpierw w 75 minucie po faulu na Kamilu Grzymkowskich podyktowano rzut karny, który na bramkę zamienił Sławomir Wasiluk, a do remisu w 85 minucie doprowadził Dawid Kłosek, który znakomicie wykończył dośrodkowanie z rzutu wolnego Tomasza Grynasza. Mogliśmy jednak to spotkanie jeszcze wygrać, niestety zabrakło skuteczności, szczególnie blisko było w ostatniej akcji meczu gdzie piłkę minimalnie nad poprzeczką przerzucił Krzysztof Wasiluk. Szkoda straconych punktów, jednak z perspektywy meczu trzeba się cieszyć ze zdobytego jednego punktu. Teraz czas na przerwę w rozgrywkach Ligi Gminnej, o starcie rundy rewanżowej poinformujemy gdy będzie już znany termin jej rozpoczęcia. Jedno jest pewne, że w przyszłą niedzielę 14 lipca zagramy w turnieju beach soccera a następnie 11 sierpnia w Pucharze Polski z Podlasiakiem Knyszyn.

Skład: K. Kopiczko - M. Kamieński, P. Skomin, P. Zahorenko, T. Grynasz (1 as), R. Zachowicz (k) - S. Wasiluk (1 br), W. Popławski, K. Grzymkowski (2 as), C. Półkośnik (1 br), D. Siegień, P. Wasiluk, J. Skwarko - M. Jaworowski, K. Wasiluk, K. Wróbel, D. Kłosek (1 br). R: D. Garbowski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

1. LZS Choroszcz LZS Choroszcz 44 bz
2. Izbiszcze Izbiszcze 40 bz