34 urodziny obchodzi Łukasz Adamski

34 urodziny obchodzi Karol Biernacki

Remis na trudnym terenie

• autor: widget, 2013-06-30 19:31

Lambada bezbramkowo zremisowała z Izbiszczami w meczu 8 kolejki Ligi Gminnej. Wynik jest bardzo dobry  patrząc na kadrę jaka wystąpiła w dzisiejszym spotkaniu. Zabrakło wielu podstawowych zawodników i można tylko gdybać co by było gdyby skład był silniejszy. Należy się jednak szacunek dla graczy, którzy dzisiaj wystąpili, dzięki zaangażowaniu udało się zdobyć jeden punkt na tym trudnym terenie. Przewagę w meczu mieli gospodarze, jednak wielokrotnie pudłowali w bardzo dobrych sytuacjach, albo znakomicie bronił Karol Kopiczko, którego śmiało można uznać zawodnikiem meczu. Nie znaczy to że nie mieliśmy swoich sytuacji. Wszyscy widzieli piłkę w okienku bramki przeciwnika po strzale z ok. 20 metrów Mateusza Jaworowskiego, jednak trafiła ona w spojenie słupka z poprzeczką. Co to by była za bramka! W 40 minucie z kolei szczęście było po naszej stronie: po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale głową piłka zmierzała pod  poprzeczkę - ale na jak z spod ziemi wyrósł kapitan dzisiejszego spotkania Mateusz Kamieński i wybił piłkę na rzut rożny. Druga część spotkania to wiele walki ale żadnej z drużyn nie udało się strzelić zwycięskiej bramki. Ten mecz pokazał że jesteśmy w stanie nawiązać walkę z najlepszymi nawet grając w słabszym zestawieniu. Za tydzień mecz z KS Klepacze kończący zmagania w pierwszej rundzie rozgrywek.

Skład: K. Kopiczko - M. Kamieński (k), T. Grynasz, P. Zahorenko, M. Skwarko - D. Garbowski, D. Kopczewski, C. Półkośnik, W. Popławski - R. Bielawski, M. Jaworowski (ż.k.) R: J. Skwarko, K. Wróbel, P. Skomin

Sparingi na Orliku - 12.03.2011