24

04-2024

Porażka z Opmarem

• autor: widget, 2013-06-23 21:54

Lambada niestety przegrała z Opmarem 0-2 (0-1). Mecz miał wyrównany przebieg, jednak to Opmar cieszył się ze zdobycia 3 punktów. Pierwszą bramkę przeciwnicy zdobyli w 20 minucie meczu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i strzale głową. Nasz bramkarz Karol Kopiczko wypuścił śliską piłkę z rąk i wtoczyła się do bramki. Mimo wszystko staraliśmy się odrobić straty, jednak w 30 minucie w kontrataku przeciwników Daniel Płoński nie trafił w piłkę, zahaczył o nogi przeciwnika, a że z tyłu był już tylko bramkarz to sędzia pokazał mu czerwoną kartkę i przez 60 minut musieliśmy grać ze stratą jednego gracza. Na boisku nie było widać tej straty, gra w dalszym ciągu była wyrównana, mieliśmy kilka okazji do odrobienia strat ale brakowało wykończenia. Opmar dołożył drugie trafienie w 55 minucie meczu - strzał życia z 20 metrów i okienko, bramkarz był bez żadnych szans. Ostatecznie mecz przegraliśmy, jednak gra wyglądała już troszkę lepiej niż w ostatnich dwóch wygranych spotkaniach. Za tydzień gramy z Izbiszczami i spotkanie z pewnością nie będzie należało do łatwych.

Skład: K. Kopiczko - M. Kamieński (k), P. Skomin, P. Zahorenko, D. Płoński (cz.k.), M. Skwarko, R. Zachowicz - P. Wasiluk, C. Półkośnik, S. Wasiluk, P. Zagórski, D. Garbowski, W. Popławski, J. Skwarko - D. Kłosek, R. Bielawski