Lambada Choroszcz - strona oficjalna

Strona klubowa

Dziękujemy!

Dotacja z Gminy

Dziękujemy za 1%

Nasi Darczyńcy

   

Kalendarium

13

11-2019

środa

14

11-2019

czwartek

15

11-2019

piątek

16

11-2019

sobota

17

11-2019

niedziela

18

11-2019

pon.

19

11-2019

wtorek

INNE STRONY

Aktualności

Istniejemy już 5 lat !!!

  • autor: widget, 2013-06-03 16:19

Lambada Choroszcz świętuje w tym roku swoje 5 urodziny. Obchody tej okrągłej rocznicy zaczęliśmy od wyprawienia okolicznościowego bankietu, który miał miejsce w minioną sobotę. Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom: obecnym i byłym zawodnikom Lambady, Pani Izabeli Oniszczuk z Urzędu Gminy, Panu Wojciechowi Błaszko - prezesowi Narwi Choroszcz, Jackowi Dąbrowskiemu - organizatorowi Ligi Gminnej i menadżerowi lokalnego rywala LZS'u, a także zawodnikom Rajkomu i wszystkim sympatykom, którzy licznie przybyli do remizy w Choroszczy. Mamy nadzieję że zabawa była przednia i każdy był zadowolony. To był pierwszy punkt obchodów 5 urodzin, w niedalekiej przyszłości odbędą się kolejne atrakcje związane z tym skromnym jubileuszem. Zdjęcia z uroczystości już dostępne na Lambadowym profilu na FB.

W rozwinięciu newsa pełny tekst, który przygotował i wygłosił na rozpoczęciu imprezy Łukasz Adamski. 

Szanowni goście, witam Was wszystkich serdecznie na 5 urodzinach Lambady Choroszcz. Dziękujemy za tak liczne przybycie. Z tego miejsca chciałbym powiedzieć kilka krótkich słów. Ostatnie lata obfitowały w wiele emocji i przeżyć, których doświadczyliśmy na własnej skórze. Większości były to chwile radosne dla zawodników i sympatyków Lambady Choroszcz. Liczne sukcesy, które odnieśliśmy pokazują, że jesteśmy zgraną silną paczką.

Dlatego z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim obecnym i byłym piłkarzom Lambady za wasz trud i zaangażowanie, za waszą determinację i zdrowie zostawione na boisku, bez Was drodzy zawodnicy nie byłoby tych sukcesów. Wielki szacunek i wielkie brawa!!!! 

Kolejne podziękowania należą się naszemu naczelnemu szefowi a więc Wojciechowi Jastrzębskiemu, który dzielnie stoi na straży ładu i porządku, aby nasza drużyna dobrze funkcjonowała i w dalszym ciągu szła do przodu. Wojtek wielkie dzięki za wykonywaną robotę.!!! Słowa uznania należą się też pozostałym ludziom którzy są w Zarządzie Lambady, a więc: Rafał , Maciej, Marek, Łukasz którzy na każdym kroku wspomagają Wojtka przy pomocy organizacji meczów, turniejów i innych bieżących spraw.  Brawa dla tych panów!

Gorące podziękowania także chciałbym skierować w stronę Urzędu Miejskiego w Choroszczy za okazane wsparcie finansowe i materialne, które umożliwiało nam reprezentować miasto Choroszcz w różnych rozgrywkach po za gminą.

Zawodnikom Rajkomu Choroszcz dziękujemy że zechcieli reprezentować nasz zespół podczas edycji Pucharu Polski, za wasz wysiłek włożony na boisku oraz wszelkie wskazówki taktyczne starszych kolegów po fachu. Wielkie dzięki i gorące brawa dla zespołu Rajkomu.

Dziękujemy wszystkich przychylnym nam ludziom, którzy jeżeli tylko mogą pomagają naszej drużynie. Wielkie brawa dla Pani Izabeli Oniszczuk z Urzędu Miejskiego, Pana Wojciecha Błaszko - prezesa Narwi Choroszcz oraz organizatora gminnych rozgrywek Jacka Dąbrowskiego.

Gorące podziękowania należą się także wam drodzy kibice . Za okazane wsparcie, dobre słowo , gorący doping dziękujemy .Każdy przychylny gest wobec Lambady Choroszcz z waszej strony jest dla nas bardzo ważny! Gorące brawa!

Spinając to w jedną klamrę śmiało można stwierdzić, że razem zrobiliśmy coś ważnego przez ostatnie 5 lat.  Jestem przekonany, że będziemy iść do przodu i dalej się rozwijać abyśmy mogli ponownie za 5 lat spotkać się w takim samym gronie. Tego Wam i sobie z tego miejsca życzę!! Dziękuje bardzo za uwagę i życzę wszystkim tu zebranym dobrej szampańskiej zabawy.  

 

 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [281]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Lambada ChoroszczZaczerlany
Lambada Choroszcz 0:3 Zaczerlany
2019-10-27, 17:00:00
Mecz grupowy Pucharu Ligi. Stadion Miejski w Choroszczy
    relacja »
spotkanie pucharowe

Reklama

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. Izbiszcze 45 bz
2. LZS Choroszcz 37 bz
3. Zaczerlany 30 bz
4. YellowCity 26 bz
5. Lambada Choroszcz 23 bz
6. Piorun Pańki 11 bz
7. Promil Barszczewo -1 bz

Lambada na FB

 

 

Wyszukiwarka

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 573, wczoraj: 661
ogółem: 1 501 470

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Mistrzostwa Polski HT Olsztyn - 29.08.2009
Ładowanie...