34 urodziny obchodzi Łukasz Adamski

34 urodziny obchodzi Karol Biernacki

Porażka na inaugurację ligi

• autor: widget, 2013-05-12 22:40

Lambadowcy nie sprostali założonemu zadaniu i niestety przegrali z LZS'em Choroszcz 4-5 (3-2) w meczu pierwszej kolejki Ligi Gminnej. Mecz lepiej zaczęli nasi zawodnicy, pierwszą bramkę zdobył Mateusz Jaworowski po podaniu Radosława Bielawskiego, gdy wydawało się że kolejne bramki są tylko kwestią czasu LZS doprowadził do wyrównania. Podziałało to mobilizująco na naszych zawodników i dołożyli kolejne dwie bramki: Dawid Kłosek pięknym lobem niemal z połowy boiska zaskoczył bramkarza przeciwnika (asysta Tomasz Grynasz) i w polu karnym został sfaulowany Krzysztof Wasiluk - sam poszkodowany pewnie wykorzystał jedenastkę. Przed gwizdkiem kończącym pierwszą część gry bramkę kontaktową zdobył LZS, ale jeszcze wtedy nic nie zapowiadało porażki. O drugiej połowie należy jak najszybciej zapomnieć, została ona niemal całkowice przespana - wykorzystali to przeciwnicy zdobywając kolejno 3 bramki. Na nic się zdały frontalne ataki w samej końcówce - jednen znich w zamieszaniu podbramkowych wykorzystał Dawid Kłosek strzelając swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. Mimo porażki znajdujemy jednak pewne pozytywy, dopisała frekwencja zawodników - było iż aż 19, były momenty dobrej gry, jednak trzeba wyeliminować te słabsze. Będzie dobrze :)

Skład: M. Samojłowicz - M. Kamieński, P. Zagórski (k), P. Zahorenko, M. Skwarko, R. Zachowicz, D. Płoński, P. Skomin - K. Grzymkowski, T. Grynasz (1 as), S. Wasiluk, C. Półkośnik, W. Popławski, D. Siegień, D. Garbowski, J. Skwarko - M. Jaworowski (1 br), R. Bielawski (1 as), K. Wasiluk (1 br), D. Kłosek (2 br)

III Zimowy Turniej Futsalu o Puchar Burmistrza Choroszczy - 26.01.2009