23

01-2019

Mamy III miejsce w Łapach !!!

• autor: widget, 2013-03-02 14:24

Lambada Choroszcz ukończyła rozgrywki Ligi Halowej w Łapach na 3 miejscu. Ale po kolei... Najpierw w meczu półfinałowym spotkaliśmy się z FK Kaukaz, wiedzieliśmy że będzie to trudny pojedynek jednak jak się okazało nawiązaliśmy równorzędną walkę z przeciwnikiem. Niespodzianki jednak nie sprawiliśmy i przegraliśmy ten mecz 5-8. Bo jak go wygrać skoro strzela się 2 samobójcze bramki, a przy przynajmniej trzech sprawia prezenty przeciwnikom? Wszystko to działo się w pierwszej połowie, którą przegraliśmy 2-5 - drugie 15 minut zremisowaliśmy 3-3 - pretensje można więc mieć tylko do siebie. Szkoda straconej szansy na historyczną walkę o zwycięstwo w całych rozgrywkach. Bramki zdobyli: Mateusz Jaworowski (2), Sławomir Wasiluk (2) i Damian Garbowski (1).

Skoro walka o finał została przegrana pozostało włożyć wszystkie siły w zdobycie 3 miejsca. W tym meczu zagraliśmy z Dobrymi Chłopakami, którzy w drugim meczu półfinałowym ulegli 3-7 obrońcom tytułu - Aby do przerwy. W poprzednich dwóch spotkaniach w fazie zasadniczej dwukrotnie pokonaliśmy Dobrych Chłopaków. Teraz troszkę się namęczyliśmy aby wygrać ten najważniejszy dla nas mecz całej ligi. Przeciwnicy do przerwy prowadzili 2-1 i po raz kolejny trzeba było odrabiać straty. Drugą połowę wygraliśmy 2-1 i o końcowym rezultacie zadecydowała dogrywka. W tej już okazaliśmy się lepsi od zmęczonych przeciwników i ostatecznie wygraliśmy mecz o III miejsce 7-4! Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Mateusz Jaworowski (3), Damian Garbowski (2), Rafał Zachowicz (1) i Piotr Zahorenko (1). Finał w którym zagrają Aby do przerwy z FK Kaukaz zapowiada się niezwykle emocjonująco - zostanie on rozegrany 22 marca i też wtedy odbędzie się dekoracja wszystkich drużyn.
Dzisiaj zagraliśmy w składzie: M. Skwarko - W. Popławski, M. Kamieński, R. Zachowicz, P. Zahorenko, S. Wasiluk, D. Garbowski, M. Jaworowski, Ł. Adamski

Oby jutro podobny wynik udało się osiągnąć w Turnieju Halowym LZS!!