24

01-2019

W sobotę półfinał w Łapach

• autor: widget, 2013-02-28 14:48

W sobotę o godz. 10 piłkarzy Lambady czeka bardzo ciężkie zadanie. W półfinale Ligi Halowej w Łapach zagramy z drużyną FK Kaukaz, która całkowicie zdominowała rundę zasadniczą. Nie przegrali w niej ani jednego spotkania i ze zdecydowaną przewagą zdobyli pierwsze miejsce. W rundzie zasadniczej Lambadowcy rozegrali z FK Kaukaz dwa spotkanie, dwa przegrali: jedno zdecydowanie 3-12, drugie minimalnie 1-3. Nie trudno wskazać w tym meczu faworyta, jednak nie po to jedziemy do Łap aby oddać mecz bez walki. Jeśli Lambadowcy w 100% zaangażowania i wypełnią założenia taktyczne to być może uda się sprawić niespodziankę. Jeśli wygramy to finał zostanie rozegrany w późniejszym czasie na hali Technikum Mechanicznego.
W przypadku porażki także w sobotę o godz. 12 zostanie rozegrany mecz o III miejsce, z przegranym pary Aby do przerwy - Dobre chłopaki. Jeśli przegramy z Kaukazem to trzeba będzie z całych sił powalczyć o brązowy medal, z tymi drużynami nie przegraliśmy meczu (dwa remisy z Aby do przerwy, dwie wygrane z Dobrymi chłopakami). Mamy więc o co grać - dlatego obecność na sobotni wyjazd do Łap jest obowiązkowa - zakończmy z honorem zimowe zmagania w Łapach!!!

Informacja dla zawodników: zbiórka godz. 9:00 pod biedronką, stroje czarno-białe.