26

04-2024

Lambada w półfinale Ligi Halowej w Łapach!!!

• autor: widget, 2013-02-23 15:05

W pierwszym spotkaniu rozegranym w sobotnie przedpołudnie Lambada zremisowała z "Aby do przerwy" 4-4. Lambadowcy co prawda trzykrotnie wychodzili na prowadzenie jednak przeciwnicy za każdym razem doprowadzali do remisu. Mecz był bardzo zacięty, jednak po raz kolejny zawodziła skuteczność, szkoda bo przeciwnik był jak najbardziej w naszym zasięgu. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Sławomir Wasiluk (3) i Rafał Zachowicz (1).

Po remisie z Aby do przerwy, który praktycznie zabrał szansę na zajęcie 3 miejsca przyszedł czas na mecz z zamykającą tabelę Paczką Gwoździ. Aby zająć 3 miejsce trzeba by było wygrać min. 16 bramkami. To się jednak nie stało, zagraliśmy zdecydowanie słabiej niż w pierwszym meczu i trzeba było się zadowolić zwycięstwem 4-1, które dało awans na 4 miejsce i zapewniło tym samym udział w meczach półfinałowych, które zostaną rozegrane w następną sobotę. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Rafał Zachowicz (2), Damian Garbowski, Piotr Zahorenko (po 1).

W półfinale Lambada zmierzy się ze zdecydowanym faworytem całych rozgrywek - drużyną która w całych rozgrywkach nie przegrała żadnego meczu. Piłka jednak jest okrągła a bramki są dwie, postaramy się sprawić niespodziankę.

Skład: M. Skwarko - P. Skomin, Ł. Adamski, R. Zachowicz, M. Kamieński, S. Wasiluk, P. Zahorenko, D. Garbowski

Pozostałe wyniki i tabela w rozwinięciu newsa.

Wyniki sobota 23 lutego:

Dobre chłopaki - FK Kaukaz 6-11
Lambada Choroszcz - Aby do przerwy 4-4 (3-2) (Bramki: S. Wasiluk -3, R. Zachowicz)
FK Kaukaz - Smack ziemniaka 15-7
Aby do przerwy - Dobre chłopaki 6-9
Lambada Choroszcz - Paczka gwoździ 4-1 (4-0) (Bramki: R. Zachowicz -2, P. Zahorenko, D. Garbowski)