22

07-2019

Dwa oblicza w Łapach

• autor: widget, 2013-02-16 14:05

Nie do końca udał się dzisiejszy wyjazd na Ligę Halową w Łapach. Po raz kolejny Lambadowcy nie strawili Smacku Ziemniaka - koszmar z I rundy powrócił. Przeciwnicy awansowali do czołowej szóstki dzięki dyskwalifikacji innej drużyny, miał to być łatwy i przyjemny meczyk. Nic z tych rzeczy: co prawda jako pierwsi strzeliliśmy bramkę, ale na przerwę schodziliśmy przegrywając 2-3. Druga połowa była jeszcze gorsza, nie udało się nawiązać walki i ostatecznie przegraliśmy 5-7. Po raz kolejny skuteczność była tragiczna. Bramki w tym meczu zdobyli: M. Kamieński, R. Zachowicz, Ł. Adamski, P. Skomin, S. Wasiluk. Strasznie szkoda tej porażki gdyż Smack Ziemniaka także włączył się do walki o półfinały.

Drugie spotkanie to już było to co chcielibyśmy oglądać.. Na mecz z Dobrymi Chłopakami, którzy zajmują 2 miejsce wyszliśmy bardzo zmobilizowani. Taktyka, która miała na celu wyeliminowanie najlepszego strzelca całych rozgrywek: Antonio Jose Hervas'a była znakomitym posunięciem. Bez tego zawodnika, który cały czas miał "plastra" ofensywna gra "Dobrych Chłopaków" nie wyglądała imponująco. Świadczy o tym wynik do przerwy, na którą schodziliśmy prowadząc 4-0. W drugiej połowie nastąpiło troszkę rozprężenia w naszych szeregach, więcej rotacji składem i druga odsłona zakończyła się remisem 3-3. W ostatecznym rozrachunku pokonaliśmy wicelidera 7-3 co daje nam jeszcze nadzieje na awans do czołowej czwórki rozgrywek. Bramki w tym meczu zdobyli: D. Garbowski (3), M. Kamieński, S. Wasiluk, R. Zachowicz i P. Zahorenko.

Skład: M. Skwarko - R. Zachowicz, M. Kamieński, P. Zahorenko, Ł. Adamski, P. Skomin, S. Wasiluk, D. Garbowski, W. Popławski

Za tydzień dwa decydujące o awansie do półfinałów starcia z "Paczka Gwoździ" i "Aby do przerwy". Będzie się działo!!!

Pozostałe wyniki i tabela w rozwinięciu newsa.

Wyniki sobota 16 lutego:

Lambada Choroszcz - Smack ziemniaka 5-7 (2-3) (Bramki:  M. Kamieński, R. Zachowicz, Ł. Adamski, P. Skomin, S. Wasiluk)
Aby do przerwy - Paczka gwoździ 6-5
Lambada Choroszcz - Dobre chłopaki 7-3 (4-0) (Bramki: D. Garbowski (3), M. Kamieński, S. Wasiluk, R. Zachowicz i P. Zahorenko)
FK Kaukaz - Aby do przerwy 2-2
Smack ziemniaka - Paczka gwoździ 6-6