25

01-2019

Porażka po dobrej grze

• autor: widget, 2013-02-09 18:34

Lambada rozegrała dzisiaj pierwsze spotkanie rundy rewanżowej w Łapach. W poprzednim tygodniu nasi zawodnicy zostali rozgromieni przez FK Kaukaz 12-3, tym razem także wygrali przeciwnicy jednak rozmiary porażki jak i sam styl naszej gry były zupełnie inne. Porażka 1-3 spycha Lambadę na 5 miejsce w tabeli, jednak gra napawa optymizmem przed kolejnymi meczami. Głównym celem było niedopuszczenie przeciwników do sytuacji bramkowych - długo się to udawało, dopiero przed przerwą po błędzie sędziego który wskazał na aut dla FK Kaukaz zdobyli oni jednobramkową przewagę, którą utrzymali do końca pierwszej połowy. W drugiej połowie przez dłuższy czas wynik nie ulegał zmianie, jednak nasza nieskuteczna gra się zemściła i było 0-2. I potem po raz kolejny popis dali sędziowie, którzy tylko w sobie wiadomy sposób nie zauważyli ewidentnego faulu na naszym bramkarzu co wykorzystał FK Kaukaz - bramka na 3-0 na 4 min przed końcem i było już praktycznie po meczu. Grając w przewadze jednego zawodnika (2 min kary dla gracza FK Kaukaz) Damian Garbowski zdobył honorową bramkę. Szkoda straconych punktów, przeciwnik był w naszym zasięgu. Dobrze że gra wróciła do normy, trzeba tylko poprawić skuteczność i walczyć w kolejnych czterech meczach - awans do półfinałów jest w dalszym ciągu realny. Kto wie także jakby było gdyby nie dwa rażące błędy sędziów po których FK Kaukaz zdobył dwie bramki...

Skład: M. Skwarko - P. Skomin, R. Zachowicz, Ł. Adamski, M. Kamieński, D. Garbowski (1), S. Wasiluk