11-2018

37 urodziny obchodzi Kamil Pyczot

Turniej WOŚP - SixtySix zwycięża!

• autor: widget, 2013-01-13 09:58

Nie udał się Lambadowcom występ w turnieju halowym z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już po pierwszej fazie grupowej odpadła Lambadowa "dwójka", która przegrała dwa mecze po 0-1, zwyciężając dopiero w ostatnim meczu o "honor" 3-0. Szkoda, bo gdyby choćby jeden przegrany mecz zakończył się remisem to były awans do drugiej fazy. Lambadzie I sztuka awansu do II rundy się udała, remis 0-0 i zwycięstwo 3-0 dały drugie miejsce w grupie dające awans. "Jedynce" nie udało się jednak przebrnąć II rundy dającej awans do półfinału (porażka 1-3 i remis 0-0). Troszkę szkoda tych niepowodzeń, ale i tak najważniejszy był cel dla którego zorganizowane było dzisiejsze granie. Cały turniej wygrała drużyna SixtySix z Białegostoku (Lambadowcy mierzyli się z nimi w grupie), pokonując w finale po rzutach karnych Izbiszcze. Trzecie miejsce zajęła Fantazja, czwarte natomiast Radar Krynice. Najlepszym zawodnikiem i zarazem strzelcem turnieju został Grzegorz Dziejma z Izbiszcz, a miano najlepszego bramkarza przypadło Rafałowi Żakowi z Radaru Krynice.

Zdjęcia z turnieju już dostępne galerii!!

Relacja live, która była przeprowadzana w trakcie turnieju z meczów Lambady dostępna jest w rozwinięciu newsa, tam także dostępne wszystkie turniejowe wyniki.

W tym artykule będziemy na bieżąco podawać wyniki Lambadowców w turnieju WOŚP.

9:40 Pierwsze info z turnieju halowego WOŚP!
Lambadowa "jedynka" pokonała drużynę "Wolni Strzelcy" 3-0!!!! Bramki zdobyli: Damian Garbowski, Mateusz Kamieński i Piotr Skomin. Jedziemy dalej, kolejny mecz o 10:15 a przeciwnikiem będzie ekipa Pańk!

L1 wystąpiła w składzie: Maciej Skwarko - Mateusz Kamieński, Sławomir Wasiluk, Damian Garbowski, Rafał Zachowicz, Piotr Skomin, Łukasz Adamski

11:00 Awans "jedynki" do drugiej fazy turnieju

Lambada I po ciężkim meczu zremisowała bezbramkowo z Pańkami i tym samym zapewniła sobie awans do drugiej fazy grupowej turnieju. Lambadowcy zajęli 2 miejsce w tabeli gdyż Pańki pokonały Wolnych Strzelców 6-0

1. Pańki, 4 pkt 6-0
2. Lambada I, 4 pkt 3-0
3. Wolni Strzelcy, 0 pkt, 0-8

Lambada II zmagania pierwszej fazy rozpoczenie meczem z  SixtySix Białystok o 13:45.

13:30 Lambada I poznała przeciwników

Oczekując na występy Lambady II wiadomo już z kim zagra "jedynka". Przeciwnikami w kolejnej rundzie będą drużyny z Fast oraz Radaru. PO ZWYCIĘSTWO ! ....... CAŁA LAMBADA ZAWSZE RAZEM !!!

14:05 Lambada II zaczyna od porażki

Lambada II w składzie: Karol Kopiczko - Marek Kłosek, Dawid Kłosek, Wojciech Popławski, Piotr Zahorenko, Kamil Grzymkowski , Paweł Buła przegrała pierwszy mecz grupy F z drużyną SixtySix Białystok 0-1. Nie poddawać się!! Do rozegrania pozostały jeszcze 2 mecze i awans jest sprawą otwartą.

14:30 Lambada II odpada z turnieju :(

Lambadowa "dwójka" przegrała drugi mecz w grupie F. Tym razem lepsza okazała się drużyna Krynic - Lambadowcy ponownie przegrali 0-1 i tym samym nie mają już szans na wyjście z grupy. Ostatni mecz D.D. Deblazja będzie więc już meczem o honor. Nic się nie stało! Lambada I wciąż jest w grze.

15:30 Lambada II wygrywa ostatni mecz

Zwycięstwem Lambada II zakończyła zmagania w grupie F, nasi okazali się lepsi od drużyny D.D.Deblazja wygrywając 3-0 po bramkach Dawida Kłoska, Krzysztofa Wasiluka i Kamila Grzymkowskiego. Niestety mimo zwycięstwa Lambada II zajęła 4 miejsce w grupie. Awans uzyskały drużyny SixtySix Białystok i D.D.Deblazja. Szkoda dwóch minimalnych porażek, remis w jednym z tych spotkań pozwoliłby awansować do dalszych gier.

1.
SixtySix Białystok, 6 pkt, 6-5
2. DDDeblazja, 4 pkt, 5-3
3. Krynice, 4 pkt, 1-5
4. Lambada II, 3 pkt, 3-2

17:25 Porażka Lambady I w drugiej fazie

Niedobre wieści płyną z hali sportowej w Choroszczy. Lambada I przegrała pierwszy mecz drugiej fazy grupowej z Fastami 1-3 mimo iż w 2 minucie Lambadowców na prowadzenie wyprowadził Damian Garbowski. Goście odpowiedzieli bramkami w 5, 9 i 10 minucie i porażka stała się faktem.

Za 10 minut mecz o wszystko, tylko zwycięstwo nad Radarem Krynice pozwoli mieć nadzieję na awans.

17:50 Lambada I odpada z turnieju

Już jest po turnieju WOŚP-u dla Lambadowców. W decydującym meczu bezbramkowo zremisowali z Radarem Krynice i bez względu na wynik meczu Radar - Fasty nie awansują do półfinałów. Ale i tak najważniejszy jest cel dla którego było zorganizowane dzisiejsze granie.

Grupa C:

LZS Team - Radar Krynice 0-1,Izbiszcze II - Meta Seta u Kotleta 2-2, LZS Team - Izbiszcze II 3-5, Meta Seta u Kotleta - Radar Krynice 1-1, Izbiszcze II - Radar Krynice 0-2, LZS Team - Meta Seta u Kotleta 0-4

1. Radar Krynice, 7 pkt, 4-1
2. Meta Seta u Kotleta, 5 ptk, 7-3
3. Izbiszcze II, 4 pkt 7-7
4. LZS Team, 0 pkt, 3-10

Grupa D:

LZS Old Boys - Barszczewo 5-0, Barszczewo - Santos 1-2, Santos - LZS Old Boys 0-2

1. LZS Old Boys, 6 pkt, 7-0
2. Santos, 3 pkt, 2-3
3. Barszczewo, 0 pkt, 1-7

Grupa E:

Izbiszcze I - Piekielna Szarańcza 0-0, Piekielna Szarańcza - LZS Przyszłość 3-0, LZS Przyszłość - Izbiszcze I 0-7

1. Izbiszcze I, 4 pkt, 7-0
2. Piekielna Szarańcza, 4 pkt, 3-0
3. LZS Przyszłość, 0 pkt, 0-10

Grupa F:

Lambada II - SixtySix Białystok 0-1, Krynice DDDeblazja 0-0, Lambada II - Krynice 0-1, SixtySix Białystok - DDDeblazja 0-5, Krynice - SixtySix Białystok 0-5, DDDeblazja - Lambada II 0-3

1. SixtySix Białystok, 6 pkt, 6-5

FAZA II (awans najlepszej drużyny z grupy)

Grupa G:

Santos - Piekielna Szarańcza 1-0, SixtySix Białystok - Piekielna Szarańcza 4-1, Santos - SixtySix Białystok 0-0

1. SixtySix Białystok, 4 pkt, 4-1
2. Santos, 4 pkt, 4 pkt, 1-0
3. Piekielna Szarańcza, 0 pkt, 1-5

Grupa H:

D.D.Deblazja - LZS Old Boys 2-5, LZS Old Boys - Izbiszcze I 0-4, D.D.Deblazja - Izbiszcze I (wygrana Izbiszcz)