Lambada Choroszcz - strona oficjalna

Strona klubowa

Reklama, polecamy!

Dotacja z Gminy

Dziękujemy za 1%

Nasi Darczyńcy

   

Kalendarium

19

01-2019

sobota

20

01-2019

niedziela

34 urodziny obchodzi Łukasz Adamski

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

34 urodziny obchodzi Karol Biernacki

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

INNE STRONY

Aktualności

Turniej WOŚP - znamy przeciwników!

  • autor: roan, 2013-01-12 14:39

Dziś rozlosowano grupy na turniej Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy, który zostanie rozegrany już jutro na hali sportowej Zespołu Szkół w Choroszczy. 
Lambada "1" znalazła się w grupie B, a przeciwnikami naszego zespołu będą drużyny "Wolnych Strzelców" (9:15) oraz "LZS Pańki" (10:15). 
Informacja dla zawodników z Lambady "1": przychodzimy na godzinę 8:30, gramy w strojach czarno-białych. 

Lambada "2" została przydzielona do grupy F, w której rozegra 3 mecze zasadniczej rundy. Przeciwnikami Lambadowców będą drużyny z Krynic (14:20), Żółtek (15:10) oraz V666 Białystok (13:45) .
Informacja dla zawodników z Lambady "2": przychodzimy na godzinę 13:30, gramy w strojach fioletowo-białych.

Prośba do wszystkich zawodników żeby zabrali ze sobą tylko najważniejsze rzeczy osobiste. Cenne przedmioty najlepiej zostawić w domu. Organizator turnieju nie bierze odpowiedzialności za ewentualne kradzieże.

Szczegółowa rozpiska turniejowa w rozwinięciu newsa

Lambada 1: Maciej Skwarko - Mateusz Kamieński, Sławomir Wasiluk, Damian Garbowski, Rafał Zachowicz, Piotr Skomin, Piotr Zagórski, Łukasz Adamski

Lambada 2: Karol Kopiczko - Piotr Zahorenko, Kamil Grzymkowski, Dawid Kłosek, Wojciech Popławski, Krzysztof Wasiluk, Paweł Buła, Matek Kłosek

Grupa A: Fantazja, Fasty, Klepacze
Grupa B: Lambada I, Wolni Strzelcy, Pańki
Grupa C: LZS Team, Radar Krynice, Izbiszcze II, Meta Seta u Kotleta
Grupa D: LZS Old Boys, Barszczewo, Santos
Grupa E: Izbiszcze I, Piekielna Szarańcza, LZS Przyszłość
Grupa F: Lambada II, V666 Białystok, Krynice, DDDeblazja
 
Rozpiska Turniejowa: 
Mecze eliminacyjne trwają 13 minut bez zmiany stron. 
 
I RUNDA
 
9.00 Fantazja - Fasty 
9.15 Lambada I - Wolni Strzelcy 
9.30 Fasty - Klepacze
9.45 Wolni Strzelcy - Pańki 
10.00 Klepacze - Fantazja
10.15 Pańki - Lambada I 
 
10.30 LZS Team - Radar Krynice 
10.45 Izbiszcze II - Meta Seta u Kotleta 
11.10 LZS Team - Izbiszcze II
11.25 Meta Seta u Kotleta - Radar Krynice
11.45 Izbiszcze II - Radar Krynice 
12.00 LZS Team - Meta Seta u Kotleta 
 
12.15 LZS Old Boys - Barszczewo 
12.30 Izbiszcze I - Piekielna Szarańcza
12.45 Barszczewo - Santos 
13.00 Piekielna Szarańcza - LZS Przyszłość 
13.15 Santos - LZS Old Boys 
13.30 LZS Przyszłość -Izbiszcze I 
 
13.45 Lambada II -V666 Białystok 
14.00 Krynice - DDDeblazja 
14.20 Lambada II - Krynice 
14.35 V666 Białystok - DDDeblazja 
14.55 Krynice - V666 Białystok 
15.10 DDDeblazja - Lambada II 
 
II RUNDA (faza grupowa) - 4 grupy po 3 zespoły, awans zwycięzców grup do półfinałów
 
15.30.gr 3 ..D-...E 
15.45.gr 4 ..D-...E 
16.00 gr 3 .. F-pok 15.30 
16.15.gr 4 ... F -pok 15.45 
16.30 gr3 zw 15.30- ...F 
16.45 gr4 zw15.45- ...f 
 
17.00 gr1....A-..B 
17.15.gr2...A-..B 
17.30 gr1 ..c..pok 17.oo 
17.45 gr2 ..C-pok 17.15 
18.00 gr1 zw 17.00 -...c 
18.15 gr2 zw17.15-...C 
 
PÓLFINAŁY 
 
18.30ZWYC gr 1 - zwyc gr 3 
18.45 zwyc gr 2- zwyc gr 4 
 
19.10 mecz o 3 miejsce 
19.30 FINAŁ 

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [388]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Lambada na FB

 

 

Reklama

Wyszukiwarka

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 320, wczoraj: 1255
ogółem: 1 137 995

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Lambada - Żółtki - 13.09.2009 /mecz ligowy/
Ładowanie...