26

04-2024

Mocne uderzenie na nowy rok !!!

• autor: roan, 2013-01-05 12:32

W sobotnie przedpołudnie piłkarze Lambady rozegrali pierwszy mecz w nowym roku w ramach halowej ligi w Łapach. Przeciwnikiem była drużyna "Amareny", Lambada pewnie wygrała spotkanie 7-1 (2-1).
Lambadowcy szybko otworzyli wynik meczu bo już 10 sekundzie gry prowadzenie dał nam Rafał Zachowicz. Kolejne minuty przebiegały dość wyrównanie jednak to rywal zdołał wyrównać bo błędach naszej obrony. Tuż przed końcem pierwszej połówki po raz kolejny udało się nam wyjść na prowadzenie drugą bramkę strzelił Damian Garbowski. Z małą zaliczką można było myśleć o drugiej odsłonie meczu. Drugie 15 minut to już totalna dominacja Lambady. Mądra gra z tyłu i determinacja naszych zawodników dały szybie 3 bramki strzelone przez S.Wasiluka, które pozwoliły ustawić mecz na swoją korzyść. Przeciwnicy zbyt wiele nie mogli już zdziałać za to my jeszcze dołożyliśmy kolejne dwa trafienia autorstwa P.Zahorenki oraz W.Popławskiego. Kolejne 3 punkty pojechały do Choroszczy. Oby tak do końca !!!

Skład: M. Skawrko - W. Popławski (1), M. Kamieński, P. Zahorenko(1), Ł. Adamski, R .Zachowicz (1), D. Garbowski (1), S. Wasiluk (3)