29

07-2019

3 punkty w Lidze Halowej w Łapach

• autor: widget, 2012-11-24 14:22

Po dwóch remisach przed tygodniem Lambada Choroszcz w końcu zdobyła komplet punktów w meczu Ligi Halowej w Łapach. Lambadowcy pokonali drużynę G.T.W. 6-3. Wynik jednak nie do końca odzwierciedla tego co się działo na boisku. Pierwszą połowę wygrali przeciwnicy 3-0, strzelająć bramki w głównej mierze po prostych błędach naszych zawodników. Mobilizacja w przerwie i 2 część spotkania należała już do Lambady. Wiarę w to że uda się odrobić straty z 1 połowy dał Sławomir Wasiluk, który w krótkim odstępie czasu zdobył 2 bramki, do remisu doprowadził Mateusz Kamieński. Przy remisie jeden z przeciwników zagrał ręką i został odesłany na ławkę kar. I w tym momencie  Rafał Zachowicz wyprowadził Lambadę na prowadzenie. Kolejne 2 bramki zdobyli Mateusz Jaworowski i trzecią w meczu Sławomir Wasiluk. Dzięki zwycięstwu Lambada ma 5 punktów i ani jednej porażki. Oby w dalszych grach było mniej nerwowości, a następny mecz dopiero za miesiąć 22 grudnia. Po 3 rozegranych do tej pory kolejkach Lambada zajmuje 2 miejsce, jednak nie ma co aż tak patrzeć na układ tabeli gdyż drużyny mają różne ilości rozegranych spotkań.

Skład: M. Skwarko - P. Skomin, Ł. Adamski, M. Kamieński, R. Zachowicz, M. Jaworowski, D. Garbowski, S. Wasiluk

Pozostałe wyniki i tabela w rozwinięciu newsa

Wyniki 3 kolejki:

G.T.W. - Lambada Choroszcz 3-6 (3-0) (Bramki: S. Wasiluk -3, M. Jaworowski, M. Kamieński, R. Zachowicz)
Aby do przerwy - Dobre chłopaki 3-4
Koń - Pumping terminators 3-2
FK Kaukaz - Dobre chłopaki 9-4