25

11-2019

Dwa remisy w Łapach

• autor: widget, 2012-11-17 17:38

Lambada od dwóch zremisowanych meczów rozpoczęła tegoroczne rozgrywki Ligi Halowej w Łapach. W pierwszym spotkaniu Lambadowcy zremisowali  z Paczką Gwoździ 5-5, ten wynik można uznać za szczęśliwy gdyż to przeciwnicy przez pewien czas prowadzili nawet trzema bramkami, jednak straty udało się odrobić. Bramki w tym meczu zdobyli: Sławomir Wasiluk (3) i Mateusz Jaworowski (2). Drugi mecz z zeszłorocznym tryumfatorem ligi Lambada zremisowała pechowo. Było odwrotnie niż w meczu poprzednim, Aby do przerwy w tym meczu goniło wynik, to Lambada cały czas wychodziła na prowadzenie, przewaga w pewnym momencie wynosiła już cztery bramki i tylko do siebie można mieć pretensje że przeciwnicy strzelili cztery bramki pod rząd i doprowadzili do wyrównania. W tym spotkaniu gole strzelili: Damian Garbowski (4), Sławomir Wasiluk (2) i Mateusz Kamieński (1). Kolejny mecz w przyszłą sobotę.

Skład: M. Skwarko - P. Skomin, Ł. Adamski, M. Kamieński, R. Zachowicz, M. Jaworowski, D. Garbowski, S. Wasiluk

Tabela i pozostałe wyniki w rozwinięciu newsa.

Aby do przerwy - Pumping terminators 4-6
Lambada Choroszcz - Paczka gwoździ 5-5 (Bramki: S. Wasiluk -3, M. Jaworowski -2)
Amarena - Koń 7-3
Aby do przerwy - Lambada Choroszcz 7-7 (Bramki: D. Garbowski -4, S. Wasiluk -2, M. Kamieński)