04

04-2024

Wymęczone zwycięstwo z Pańkami

• autor: widget, 2012-09-30 17:18

Tradycją staje się że Lambada wygrywa w tym sezonie z drużynami, które są niżej w tabeli. Tak było i tym razem. Lambadowcy po zaciętym meczu wygrali z Pańkami 5-4. Po pierwszej części gry Lambada prowadziła 2-1 po golach Mateusza Jaworowskiego i Cezarego Półkośnika, w drugiej połowie gospodarze szybko doprowadzili do remisu, jednak to podziałało na Lambadowców jak przysłowiowa płachta na byka, dwie strzelona bramki autorstwa Krzysztofa Wasiluka i Lambada prowadziła 4-2. I w tym momencie stało się coś nieoczekiwanego - gdy wydawało się wynik jest już spokojny Pańki w przeciągu 3 minut wbiły 2 bramki i ponownie był rezultat remisowy. Jednak szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechyliła Lambada za sprawą Sławomira Wasiluka, który zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego. Po meczach 17 kolejki wiadomo już że Izbiszcze zostały mistrzem, i przy niesprzyjających wynikach niestety Lambadowcy odpadli z walki o 3 miejsce. O najniższy stopień podium powalczą w ostatniej kolejce w bezpośrednim pojedynku LZS Choroszcz i Opmar.

Skład: D. Kłosek - M. Kamieński, P. Skomin, K. Kopiczko, P. Zahorenko, T. Grynasz, M. Skwarko - W. Popławski, D. Siegień, C. Półkośnik (1 br), S. Wasiluk (1 br), D. Garbowski, J. Skwarko - K. Wasiluk (2 br), M. Jaworowski (1 br, 3 as), K. Wróbel