04

04-2024

Lambada wygrywa z LZS Choroszcz

• autor: widget, 2012-08-19 22:26

Będący w weselnych nastrojach Lambadowcy pokonali w derbowym pojedynku LZS Choroszcz 4-3. W meczu padło 7 bramek, wszystkie w drugiej części gry. W pierwszej połowie żadnej z drużyn nie udało się strzelic bramki, fenomenalnie bronili obaj bramkarze. W drugiej połowie worek się jednak rozwiązał. Na prowadzenie wyszła Lambada, następnie podwyższyła wynik na 2-0 i gry wydawało się że sytuacja jest pod kontrolą przeciwnicy wbili w odstępie 5 minut dwie bramki i zrobiło się nieciekawie. Jednak reakcja Lambadowców była niemal natychmiastowa - 2 bramki w przeciągu 2 minut i po raz kolejny wygrywaliśmy dwoma bramkami. LZS strzelił kontaktowego gola na 4-3, jednak udało się dowieźc wynik do końca. Wszystkie bramki dla Lambady strzelił w tym meczu Krzysztof Wasiluk.

Skład: M. Samojłowicz - M. Kamieński, P. Zagórski (1 as), A. Snarski, M. Skwarko, W. Popławski - D. Garbowski, K. Półkośnik, C. Półkośnik, T. Grynasz, S. Wasiluk (1 as)- K. Wasiluk (4 br), M. Jaworowski (2 as)