Sezon na straty?

• autor: widget, 2012-06-10 21:08

Lambada Choroszcz po bardzo emocjonującym meczu przegrała z Izbiszczami 1-3. Początek spotkania był znakomity w wykonaniu drużyny gości, po 7 minutach prowadzili już 2-0 i trzeba było gonić wynik. Przed przerwą indywidualną akcję przeprowadził Krzysztof Wasiluk i zdobył kontaktową bramkę, tym samym na przerwę Lambadowcy schodzili przegrywając 1-2. Dało to drużynie pozytywny impuls i mimo sporych braków kadrowych udało się nawiązać wyrównaną walkę z faworyzowanymi Izbiszczami. Jednak co się wydarzyło w 65 minucie spotkania nie sposób wytłumaczyć. Sędzia ze znanych tylko sobie powodów wyrzucił z boiska strzelca bramki "Wasyla" i trzeba było grać w osłabieniu. Oczywistym jest, że po czerwonej kartce Izbiszcze zdominowały przebieg spotkania, mieli wiele sytuacji podbramkowych w których znakomicie bronił Marcin Samojłowicz, piłkę wybijali obrońcy, czy też dwukrotnie przed utratą bramki ratował słupek. Jednak Lambada także miała okazje do wyrównania: sytuacja "sam na sam" Piotra Zagórskiego czy nie podyktowany ewidentny rzut karny po faulu na Danielu Siegieniu. Po rzuceniu wszystkich sił do ataku, w jednej z ostatnich akcji po kontrze Izbiszcze dorzuciły trzecią bramkę i spotkanie zakończyło się porażką Lambady 1-3. Niemniej dzięki wszystkim zawodnikom za zaangażowanie, mimo osłabionego składu pokazaliście "jaja". Do końca rundy pozostały trzy kolejki w których trzeba walczyć o każdy punkt.

Skład: Skład: M. Samojłowicz - M. Kamieński, P. Skomin, R. Zachowicz, P. Zahorenko, K. Kopiczko, M. Skwarko, R. Zachowicz - D. Garbowski, W. Popławski, C. Półkośnik, S. Wasiluk, D. Siegień, T. Grynasz, K. Wróbel - K. Wasiluk

dzisiaj: 819, wczoraj: 2036

II Preeliminacje Beach Soccer Polska 2010 - 25/26.06.2010