11-2018

37 urodziny obchodzi Kamil Pyczot

Zła passa trwa

• autor: widget, 2012-05-20 21:57

Mimo bojowych nastrojów nie udało się wygrać derbowego pojedynku z LZS'em Choroszcz. Po pierwszej połowie Lambada przegrywała 2-0, szczególnie podłamała druga stracona bramka tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą część gry. Druga połowa zaczęła się znakomicie dla Lambadowców, po podaniu Cezarego Półkośnika bramkarza LZS'u pokonał Daniel Siegień. Niestety po raz kolejny nie udaje się odrobić strat z pierwszej połowy i Lambada mimo wielu niewykorzystanych sytuacji przegrywa 1-2. Mecz graliśmy optymalnym składem, jednak to było za mało na dobrze zorganizowany w obronie LZS Choroszcz. Trzeba wyciągnąć wnioski z dwóch ostatnich meczów i walczyć w kolejnych spotkaniach, sezon dopiero się zaczął więc nie ma co się załamywać.

Skład: M. Samojłowicz - M. Kamieński, M. Skwarko, R. Zachowicz, P. Zahorenko, D. Płoński, A. Snarski - W. Popławski, K. Grzymkowski, T. Grynasz, S. Wasiluk, C. Półkośnik, K. Półkośnik, P. Zagórski, D. Garbowski - D. Siegień, K. Wasiluk, M. Jaworowski, Rez: K. Kopiczko, P. Skomin, K. Wróbel