34 urodziny obchodzi Łukasz Adamski

24 urodziny obchodzi Damian Cimoch

Startuje Liga Gminna!

• autor: widget, 2012-05-02 23:36

W minioną niedzielę został rozegrany Turniej Otwarcia Sezonu w którym tryumfowała Lambada Choroszcz. Teraz czas na start ligi – startuje ona w najbliższą niedzielę 6 maja. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie najlepszą drużyną w lidze był Rajkom Choroszcz, który wyprzedził Izbiszcze (2 miejsce) i Lambadę (3 miejsce). Jak będzie w tym sezonie? Trudno powiedzieć – jest kilka mocnych drużyn i trudno jest wskazać faworyta. W tegorocznym sezonie do rozgrywek przystąpi 10 drużyn: 3 ekipy z Choroszczy: LZS, Rajkom i Lambada, a także drużyny z okolicznych miejscowości: Łyski, Izbiszcze, Żółtki, Pańki, Zaczerlany, Klepacze i Barszczewo. W porównaniu z sezonem poprzednim zabraknie drużyny Złotorii, która połączyła swoje siły z Łyskami i będzie grała właśnie pod szyldem Łysek, a także Epidemii, która po pewnych przekształceniach będzie się nazywać Piorun Pańki. W stawce się znalazł nowy zespół: drużyna z Barszczewa.

Lambada zmagania ligowe zacznie później. Mecz z Barszczewem został przełożony na inny termin.

Zapraszamy także do udziału w Lidze Typerów (link do typowania w górnym menu)!

Program 1 kolejki w rozwinięciu newsa.

1 kolejka (6 maja):

Łyski – Izbiszcze godz. 12 – boisko w Łyskach.
Żółtki – Pańki godz. 14 – boisko w Żółtkach.
Rajkom – Zaczerlany godz. 16.30 – stadion w Choroszczy.
LZS Choroszcz – Klepacze godz. 18.30 – stadion w Choroszczy.
Lambada – Barszczewo /mecz przełożony na inny termin/

Spośród czterech meczów, które zostaną rozegrane w najbliższą niedzielę najciekawiej zapowiada się pojedynek Łysek z Izbiszczami. Co prawda wielką niewiadomą jest forma Łysek po połączeniu ze Złotorią ale może to być ciekawa mieszanka która może sprawić niespodziankę z faworyzowanymi Izbiszczami. Także wyrównany przebieg powinno mieć spotkanie Żółtek z Pańkami. W dwóch pozostałych meczach faworytami „na papierze” wydają się być drużyny z Choroszczy: Rajkom i LZS. Piąty mecz pierwszej kolejki pomiędzy Lambadą i Barszczewem został przełożony na późniejszy termin.

Lambada - Radar Krynice - 05.01.2011 /Sparing na hali/