Lambada Choroszcz - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

LZS DobrzyniówkaLambada Choroszcz
LZS Dobrzyniówka   Lambada Choroszcz
2020-08-09, 00:00:00

7 kolejka Ligi Gminnej.

Statystyki przedmeczowe »

Dziękujemy!

Dotacja z Gminy

Dziękujemy za 1%

Nasi Darczyńcy

   

Kalendarium

07

08-2020

piątek

08

08-2020

sobota

09

08-2020

niedziela

10

08-2020

pon.

11

08-2020

wtorek

12

08-2020

środa

13

08-2020

czwartek

INNE STRONY

Aktualności

PUCHAR JEST NASZ ! ! !

  • autor: widget, 2012-04-29 21:46

Lambada Choroszcz zwyciężyła w Turnieju Otwarcia sezonu 2012! Na początek los przydzielił nas do najtrudniejszej grupy w której zmierzyliśmy się z Rajkomem i Żółtkami. Po wynikach 0-0 z Rajkomem i 2-1 z Żółtkami zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie, jednak mając gorszy bilans niż zwycięzcy pozostałych grup (LZS Choroszcz i Izbiszcze) musieliśmy się zmierzyć w meczu 1/4 finału z Barszczewem - ten mecz wygrany na luzie 4-0. W półfinale graliśmy z LZS'em Choroszcz - po bardzo zaciętym meczu zwycięstwo 2-1 doprowadziło nas do finału, w którym zagraliśmy z Izbiszczami. Po regulaminowym czasie gry widniał wynik 0-0 i o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. A tutaj fenomenalnie bronił nasz bramkarz Marcin Samojłowicz, który wybronił dwie jedenastki. Nasi zawodnicy strzelali bezbłędnie zwyciężając w rzutach karnych 4-2!!! Dodatkowym miłym akcentem jest nagroda dla Mateusza Jaworowskiego, który został najlepszym zawodnikiem turnieju! W tym miejscu dziękujemy wszystkim zawodnikom którzy dzisiaj zagrali, wkładając wiele zdrowia we wszystkie mecze - w szczególności w mecz finałowy w którym graliśmy praktycznie bez zmian. PUCHAR JEST NASZ!!! 

Informacje dotyczące poszczególnych meczów:

 
Skład: M. Samojłowicz - P. Zahorenko, M. Skwarko, D. Płoński, A. Snarski, M. Kamieński, K. Kopiczko, R. Zachowicz, P. Skomin - T. Grynasz, P. Zagórski, C. Półkośnik, D. Garbowski, , S. Wasiluk - K. Wasiluk, D. Siegień, M. Jaworowski, K. Wróbel
 
Galeria zdjęć, a także film z rzutów karnych już dostępne!
 
 
Szczegóły dotyczące drogi do zwycięstwa w rozwinięciu newsa.

Galeria zdjęć


turniej-otwarcia-sezonu-29-04-2012--3286065.jpg turniej-otwarcia-sezonu-29-04-2012--3286067.jpg turniej-otwarcia-sezonu-29-04-2012--3286068.jpg

Mecze grupowe

Do grupy C los przydzielił nam drużyny Rajkomu i Żółtek - była to z pewnością najmocniejsza grupa w tegorocznym turnieju otwarcia. Grupa najmocniejsza, ale boisko z pewnością najsłabsze, mając do wyboru boiska w Kruszewie i Konowałach zdecydowaliśmy się na to drugie i to był raczej błąd. Boisko było nierówne, ale nie ma co się w sumie dziwić skoro już kilka lat nie były tu rozgrywane żadne mecze. Jednak boisko było takie same dla trzech drużyn i trzeba było przystąpić do rywalizacji. W turnieju otwarcia Lambadowców prowadził do gry nowy kapitan Piotr Zagórski.

Na początek zagraliśmy z Rajkomem, w meczu przewagę mieli Rajkomowcy. Już w 5 minucie mogli objąć prowadzenie - po zagraniu ręką Macieja Skwarko w polu karnym sędzie wskazał na punkt oddalony o 11 metrów od bramki. Do piłki podszedł Sebastian Waszczuk i tylko dzięki jego pomyłce nie przegrywaliśmy tego spotkania. Piłka po jego strzale trafiła w słupek i w dalszym ciągu był rezultat bezbramkowy. Mimo przewagi Rajkomu udało się ten wynik dowieźć do końca spotkania, był z pewnością pozytywny z uwagi na nasze braki kadrowe. Kadra zespołu w tym spotkaniu.

Drugi mecz grupowy i kolejna drużyna z którą ciężko nam się gra - Żółki. Na to spotkanie dotarli już trzej zawodnicy, których brakowało w meczu z Rajkomem: Piotr Zahorenko, Krzysztof Wasiluk i Mateusz Jaworowski. Mecz podobnie jak poprzedni zaczęliśmy od rzutu karnego przeciwko nam. Także ręka w polu karnym (tym razem autorstwa Adama Snarskiego), jednak Maciej Żmójdzin w przeciwieństwie do "Wachy" z Rajkomu nie pomylił się z rzutu karnego i wyprowadził Żółtki na prowadzenie. W jednej z kolejnych sytuacji na indywidualną akcję zdecydował się Daniel Siegień, zrobił "ruletę" w polu karnym Żółtek i został sfaulowany - rzut karny na bramkę zamienił sam poszkodowany i do przerwy był remis 1-1. Pierwsza część gry była wyrównana, jednak druga połowa już należała do Lambadowców. Długo ataki były nieskuteczne, i gdy wydawało się że drugi mecz grupowy także zakończy się remisem i będziemy musieli liczyć na korzystny wynik z meczu Rajkom-Żółtki jedna z naszych ostatnich akcji zakończyła się golem. Po podaniu Adama Snarskiego na strzał zdecydował się Krzysztof Wasiluk, jednak piłkę zmierzającą do pustej bramki wpakował jeszcze obrońca Żółtek i zwycięstwo Lambady stało się faktem. To czy zajmiemy pierwsze, czy drugie miejsce w grupie zależało od wyniku spotkania Rajkomu z Żółtkami. Rajkom wygrał 1-0 i to my zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie. Kadra zespołu w tym spotkaniu.

Mecz 1/4 finału

Mimo pierwszego miejsca w grupie C musieliśmy zagrać mecz ćwierćfinałowy, gdyż zwycięzcy dwóch pozostałych grup: Izbiszcze i LZS Choroszcz miały lepszy bilans bramkowy i bezpośrednio awansowały do półfinałow. W 1/4 zagraliśmy z Barszczewem już na bardzo dobrze przygotowanym boisku w Pańkach. Mecz ustawiły bardzo szybko strzelone dwie bramki i do przerwy Lambada prowadziła 2-0, dwie dołożone w drugiej częśći gry bramki ustaliły wynik spotkania na 4-0 i awansowaliśmy do półfinału! Gole zdobyli w tym spotkaniu Daniel Siegień (2) i Mateusz Jaworowski (2). Ten mecz był także okazją do pogrania dwóm młodym zawodnikom Piotrowi Skominowi i Karolowi Wróblowi, którzy byli uzupełnieniem składu w poprzednich meczach. Kadra zespołu w tym spotkaniu.

Mecz 1/2 finału

Spotkanie półfinałowe zapowiadało się niezwykle ciekawie gdyż przeciwnikiem była drużyna LZS'u Choroszcz. Jako pierwsi bramkę zdobyli zawodnicy LZS'u, jednak Lambadowcy się nie poddawali i jeszcze przed przerwą udało się wyrównać. A wszystko za sprawą znakomitego prostopadłego podania Damiana Garbowskiego, który obsłużył Mateusza Jaworowskiego i temu nie pozostało nic innego jak umieścić piłkę w siatce. Po przerwie zaiskrzyło pomiędzy zawodnikami obu drużyn, wszystko za sprawą sędziów, którzy nie odgwizdali dwóch fauli zawodników LZS'u. Mecz zakończył się zwycięstwem Lambady, gdyż niefortunnie przy wybijaniu piłki interweniował obrońca "biało-niebieskich" i przelobował własnego bramkarza. Samo zwycięstwo w półfinale było historycznym dla Lambady, nigdy nie udało się zajść tak wysoko w Turnieju Otwarcia Sezonu. Kadra zespołu w tym spotkaniu.

Mecz finałowy

Do spotkania finałowego, w którym przeciwnikiem były Izbiszcze Lambadowcy przystąpili poważnie osłabieni gdyż niektórzy zawodnicy musieli już jechać. Na ławce zdolni do gry zostali tylko młodzi, wcześniej wspomniani Piotr Skomin i Karol Wróblem. Zagraliśmy w trochę eksperymentalnym ustawieniu, jednak skutecznie broniliśmy się przed atakami zawodników Izbiszcz. Duża w tym zasługa bloku obronnego a także bramkarza Marcina Samojłowicza, który momentami bronił nieprawdopodobne piłki. Mieliśmy także kilka dogodnych sytuacji jednak żadnej z drużyn w regulaminowym czasie nie udało się strzelić żadnej bramki i o zwycięstwie w turnieju miały zadecydować rzuty karne. Do strzelania jedenastek zostali wyznaczeni: Daniel Siegień, Piotr Zagórski, Mateusz Kamieński, Mateusz Jaworowski i Sławomir Wasiluk. Lambada zwyciężyła w serii rzutów karnych 4-2, a wszystko dzięki dobrej skuteczności: Siegienia, Zagóra, Mutka i Bobra, a przede wszystkim dzięki fenomenalnej postawie naszego bramkarza Marcina, który obronił dwie jedenastki! Tak więc PUCHAR JEST NASZ!!! A wręczył go kapitanowi Piotrowi Zagórskiemu burmistrz Choroszczy Jerzy Ułanowicz. Pozytywnym akcentem jest także wyróżnienia dla najlepszego zawodnika turnieju, które przypadło Mateuszowi Jaworowskiemu! Najlepszym bramkarzem turnieju uznano Marcina Jarończyka z Izbiszcz, który przez cały turniej nie puścił żadnej bramki nie licząc serii rzutów karnych. Jednak dla nas i tak bohaterem będzie nasz bramkarz - Marcin, w głównej mierze to jemu zawdzięczamy to trofeum! Królem strzelców turnieju "jak zwykle" został Grzegorz Adamski z LZS'u. Kadra zespołu w tym spotkaniu.

Dziękujemy w tym miejscu wszystkim naszym zawodnikom, którzy wzięli udział w tym turnieju. Pozostawiliście wiele zdrowia na boisku, i fajnie udało się rozpocząć ten sezon! Oby nie zabrakło Wam motywacji i chęci w meczach ligowych, a te rozpoczynają się już niedługo :)


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [471]
 

autor: ~Ibracadabra 2012-04-29 23:20:36

avatar (L)ambada Mistrzem Jest !!!


autor: ~Cinol 2012-05-02 18:36:40

avatar jest i bedzie ;) jest pare kwestii to obgadania ale mysle ze z czasem bedzie lepiej:D


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Lambada ChoroszczYellowCity
Lambada Choroszcz 3:2 YellowCity
2020-08-02, 18:00:00
6 kolejka Ligi Gminnej. Stadion Miejski w Choroszczy.
    relacja »

Reklama

Lambada na FB

 

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Zaczerlany - LZS Choroszcz
LZS Dobrzyniówka - Lambada Choroszcz
Izbiszcze - LZS Bobrowa
YellowCity - Fuzja Klepacze

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. Lambada Choroszcz Lambada Choroszcz 16 bz
2. LZS Choroszcz LZS Choroszcz 13 bz
3. Izbiszcze Izbiszcze 9 bz
4. YellowCity YellowCity 7 bz
5. Zaczerlany Zaczerlany 7 plus
6. Fuzja Klepacze Fuzja Klepacze 6 minus
7. LZS Dobrzyniówka LZS Dobrzyniówka 3 bz
8. LZS Bobrowa LZS Bobrowa 0 bz

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Lambada Choroszcz 3:2 YellowCity
LZS Choroszcz LZS Dobrzyniówka
Fuzja Klepacze Izbiszcze
LZS Bobrowa 1:6 Zaczerlany

Wyszukiwarka

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 941, wczoraj: 771
ogółem: 1 869 840

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

III Zimowy Turniej Futsalu o Puchar Burmistrza Choroszczy - 26.01.2009
Ładowanie...