|
Lambada Choroszcz i LZS Choroszcz organizują turniej dzikich drużyn "EURO 2012".
Jak sama nazwa mówi grać będziemy nie pod własnym szyldem a pod szyldem wylosowanych reprezentacji uczestniczących w EURO 2012, w tych samych grupach. Możesz więc być Polską, Hiszpanią czy Włochami!
Zgłoszenia zespołu zawierające imię i nazwisko kapitana należy nadsyłać do 7 marca na adres lambada.choroszcz@gmail.com - przyjmujemy tylko 16 zespołów! Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Formularz zgłoszeniowy, Oświadcznie rodzica dla osób niepełnoletnich
8 marca odbędzie się spotkanie kapitanów, na którym będziemy losować nazwy drużyn. Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa!
Wstępnie mamy już 16 drużyn! Jednak w dalszym ciągu zapraszamy do zapisów na listę rezerwową!
Wstępny plan turnieju:
Piątek 9.03 od 18 pierwsze mecze grupowe
Sobota 10.03 mecze w grupach
Niedziela 11.03 faza pucharowa
W czwartek 8 marca o godz. 19:15 na Orliku odbędzie się spotkanie kapitanów, na którym obecność jest obowiązkowa.
Zgłoszone drużyny w rozwinięciu newsa
Grupy Euro 2012:
A: Polska, Grecja, Rosja, Czechy, B: Holandia, Dania, Niemcy, Portugalia, C: Hiszpania, Włochy, Irlandia, Chorwacja, D: Ukraina, Szwecja, Francja, Anglia
Zgłoszone drużyny.
1) kpt. Grzegorz Adamski: Skład: Grzegorz Adamski, Daniel Olszewski, Łukasz Bagiński, Dawid Bagiński, Filip Szumkowski, Piotr Szumkowski, Dariusz Andrejczuk, Paweł Matys, ... Wróbel
2) kpt Jacek Dąbrowski, Skład: Jacek Dąbrowski, Sebastian Myśkiewicz, Jacek Ambroziak, Adrian Myśkiewicz, Paweł Surynowicz, Karol Fiedorczuk, Kewin Kajewski, Sebastian Jeniec, Krzysztof Jaszczołt
3) kpt Łukasz Adamski, Skład: Łukasz Adamski, Maciej Skwarko, Maciej Wójcik, Mateusz Kamieński, Piotr Zagórski, Karol Wróbel, Paweł Buła
4) kpt Rafał Zachowicz, Skład: Rafał Zachowicz, Karol Kopiczko, Daniel Płoński, Adam Snarski, Piotr Buła, Sławomir Wasiluk, Damian Garbowski, Daniel Siegień
5) kpt Adam Kuczyński, Skład: Adam Kuczyński, Adrian Pilis, Krzysztof Borowski, Błażej Sadowski, Rafał Konończuk, Marcin Turowski, Paweł Boruta, Tomasz Gul, Piotr Popko
6) kpt Sebastian Waszczuk, Skład: Sebastian Waszczuk, Rafał Łazarski, Artur Chowański, Marek Woroszyło, Paweł Pogorzelski, Adam Łodziński, Karol Borkowski, Wojciech Wawrylak, Maciej Wasilewski
7) kpt Artur Popławski, Skład: Artur Popławski, Gabriel Dąbrowski, Mateusz Chwiecko, Adrian Karcz, Mariusz Toczydłowski, Karol Andruszkiewicz, Damian Myśliwiec
8) kpt Bartłomiej Silwonik, Skład: Bartłomiej Silwonik, Kamil Kasabuła, Daniel Dziejma, Zbigniew Dziejma, Grzegorz Dziejma, Wojciech Cieśluk, Karol Kownacki, Karol Kruhlej, Marcin Jarończyk
9) kpt Adam Olszewski: Skład: Adam Olszewski, Krzysztof Olszewski, Przemysław Mikiewicz, Kamil Słowik, Łukasz Maciejewski, Mateusz Lewko, Jędrzej Skoblewski, Maciej Turkowski, Tomasz Dąbrowski
10) kpt Paweł Strzelecki ,Skład: Paweł Strzelecki, Daniel Rogalski, Michał Kłodnicki, Dawid Konopko, Bartosz Korolczuk, Mateusz Maleszewski
11) kpt Piotr Koroś, Skład: Piotr Koroś, Maciej Kozakiewicz, Daniel Żmiejko, Karol Bagiński, Kamil Kulczyński, Piotr Popławski, Maciej Żmójdzin, Krzysztof Myśliwiec, Rafał Fiesiak
12) kpt Robert Wardziński, Skład: Robert Wardziński, Adam Kamieński, Wiesław Roszkowski, Piotr Owłasiuk, Tomasz Okuła, Rafał Ruła, Jacek Jaroszewicz
13) kpt Dariusz Wiszniewski, Skład: Dariusz Wiszniewski, Paweł Sadowski, Robert Dąbrowski, Rafał Jabłoński, Grzegorz Stobiecki, Łukasz Roszkowski, Rafał Polak, Michał Dudziński, Karol Okurowski
14) kpt Krzysztof Gryg: Skład: Krzysztof Gryg, Marek Eichsteadt, Sylwester Eichsteadt, Grzegorz Sokół, Andrzej Żołopa, Mateusz Sokołowski, Michał Fiedorczuk, Sebastian Jarończyk
15) kpt Łukasz Grodzki, Skład: Łukasz Grodzki, Michał Grodzki, Emil Wesołowski, Dariusz Jankowski, Marcin Jaromiński, Józef Waliński, Rafał Bagnowski, Mariusz Piotrowski, Rafał Piotrowski
16) kpt Adam Zaniewski, Skład: Adam Zaniewski, Rafał Zaniewski, Kamil Pyczot, Wojciech Pankiewicz, Adrian Kiwierowicz, Piotr Dziurbasz, Tomasz Klimuk, Łukasz Mosiej, Konrad Kiewierowicz
___Lista rezerwowa___
17) kpt Marcin Sękowski /brak dostarczenia składu w regulaminowym czasie-przesunięcie na listę rezerwową/
18) kpt Wiesław Jędryka
zgłosiła sie ekipa Marcina Sekowskiego -z Kosciuk
jesli juz cos wiadomo wpisujcie składy
o tym kto zagra zadecyduje ostateczna weryfikacja druzyn
1.potwierdzenie zgłoszenia poprzez przedstawienie składów do 5.03.
2.obecnosc przedstawiciela na odprawie w czwartek 8 marca o 19.15.
3.potwierdzenie obecnosci na 30 min przed pierwszym meczem
Kamil Słowik - pewnie brat Kuby Słowika ;)
sa dwie opcje rozgrywania turnieju
1.grupami w calosci ( 3 grupy w sobote a jedna w piatek lub niedziele )
i niedziele od 17 faza pucharowa
OPCJA 2. w piatek kazdy zespol zagra po 1 meczu (dla rozpoznania )
w sobote -dokonczenie grup od 13 grA, 15-B, 17- C, 19 -D
niedziela -od 17 play off
jak juz to lepiej w piatek całą grupę żeby nie rozbijac tego wszystkiego.
chociaz wlasnie słyszałem głosy , ze w piatek pierwsze mecze w grupach pozwoliłyby na zapoznanie sie z boiskiem , skladem itd.
no i wyszłoby czy nikt nie zrezygnował,a jesli nawet to zastepstwo
ale wola wiekszosci.
Kamil Pyczot -z Klepacz , uczestniczyl w rundzie jesiennej 2011 w meczach ligi okregowej
wiec nie moze uczestniczyc w turnieju
lepiej jedna grupą w piątek.
Jacek nie kombinuj, lepiej jedna grupa w piątek trzy pozostałe w sobotę a w niedziele playoffy -
Kapitan Koros Piotr Maciej Kozakiewicz(spg) Daniel Zmiejko (spz) Karol Baginski Kamil Kulczynski Piotr Poplawski Maciej Zmojdzin Krzysztof Mysliwiec Rafal Fiesiak
Kapitan Lukasz Grodzki Michal Grodzki Emil Wesolowski(spG) Dariusz Jankowski (SPG) Marcin Jarominski Jozef Walinski Rafal Bagnowski Mariusz Piotrowski Rafal Piotrowski
Karas-Karol Bagiński zgłoszony więc grac nie może.
ale nie gra w narwi
patrzac na sklady to Izbiszcze wydaja sie byc 100 procentwym faworytem , chociaz na orliku jeszcze nie grało sie ...
inne zespoły - wszystko mozliwe ...kazdy moze wygrac z kazdym
trudno ocenic zaleznosc hali i duzego boiska ...
Jedno jest pewne bedzie ciekawie ...
Pewnie,że tak lepiej jedna grupa w piątek :)
wszystko wskazuje , ze tak bedzie - jedna grupa w piatek , trzy w sobote.
pozostanie ustalenie kto gra ostatnie mecze w grupach ( na euro sa one rownoległe)
wydaje sie ze powinno sie unikac pojedynkow bez znaczenia albo takich, ze dla obu druzyn grajacych na koniec bedzie wystarczyl remis ...
no i juz po losowaniu ...ciekawie -pierwszy los POLSKA, drugi GRECJA , TRZECI hISZPANIA , CZWARTY -HOLANDIA dalej UKRAINA ..same rozstawione ekipy
no i Izbiszcze -POLSKA a Rajkom -Hiszpania ,
Lambada -FRANCJA , LZS -ANGLIA,
|
dzisiaj: 858, wczoraj: 299
ogółem: 5 849 992
statystyki szczegółowe