Lambada dostała po Łapach

• autor: widget, 2012-02-18 13:40

Kompletnie nie udał się Lambadzie sobotni wyjazd na decydujące mecze Ligi Halowej w Łapach. W meczu półfinałowym Lambada przegrała 7-13 (4-10) z FK Kierunek Kaukaz. Decydująca o tak dotkliwej porażce była pierwsza cześć gry. Przy stanie 1-1 Lambada bardzo szybko straciła 6 kolejnych bramek i już było po meczu. Walka w drugiej części gry o odrobienie strat była jednak daremna i zakończyła się remisem 3-3. Gdyby gra podobnie wyglądała w pierwszej połowie to kto wie jaki byłby wynik meczu. Bramki zdobyli: Maciej Komła (3), Mateusz Jaworowski (2), Sławomir Wasiluk (1), Rafał Zachowicz (1).

Do meczu o 3 miejsce Lambadowcy przystąpili pełni wiary w nadziei na zajęcie 3 miejsca, tak jak przed dwoma laty. Jednak rzeczywistość była brutalna, po raz kolejny bardzo słaby początek i dodatkowo kontuzja bramkarza Macieja Skwarko. Do bramki wszedł Sławomir Wasiluk jednak nie udało się wygrać tego meczu. Po pierwszej połowie Na lekko prowadziło 3-1 i była nadzieja na odrobienie start w drugiej części gry. Niestety przeciwnicy podwyższyli na 5-2, podziałało to mobilizująco na Lambadziaków i udało się doprowadzić do remisu 5-5. I w tym momencie gra się całkowicie posypała, Na lekko strzeliło 3 bramki i ostatecznie wygrało 8-5. Bramki w tym meczu zdobyli: Maciej Komła (3), Mateusz Jaworowski (2).

Szkoda przegrania tych dwóch decydujacych meczów, szczególnie meczu o 3 miejsce, który Lambada przegrała na własne życzenie - był on spokojnie do wygrania. Mimo bardzo dobrego składu nie udało się godnie pożegnac z Ligą Halową w Łapach. Lambada ostatecznie zajęła w rozgrywkach 4 miejsce i teraz trzeba walczyc na gminnym podwórku w turnieju halowym LZS w którym Lambada broni tytułu wywalczonego przed rokiem.

Skład: M. Skwarko - M. Kamieński, R. Zachowicz, P. Zagórski, P. Zahorenko, M. Komła, M. Jaworowski, S. Wasiluk, K. Grzymkowski

Lambada - Żółtki - 13.09.2009 /mecz ligowy/