Lambada Choroszcz - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

28.10.2014 (SOBOTA)

I KOLEJKA VI LIGI BLS

Lambada - Radar Krynice 5-1

Nasi Darczyńcy

   

Kalendarium

21

10-2014

wtorek

22

10-2014

środa

23

10-2014

czwartek

24

10-2014

piątek

25

10-2014

sobota

26

10-2014

niedziela

1/4 Pucharu Ligi

Lambada - Pańki

Szczegóły wkrótce, koszulki fioletowe.

----------

II kolejka VI ligi BLS

19:15 Lambada - FC Białostoczek

Zbiórka 18:15 pod biedronką, koszulki różowe.

27

10-2014

pon.

INNE STRONY

Najnowsza galeria

Lambada - Jasion Jasionówka /II runda PP - 21.08.2013/
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 198, wczoraj: 1407
ogółem: 536 098

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualnoci

14 drużyn w Lambada Cup - znamy grupy!

  • autor: widget, 2012-01-15 22:48

W VI Zimowym Turnieju Futsalu "Lambada Cup" weźmie udział rekordowa liczba zespołów. Do turnieju zgłosiło się 14 ekip: Lambada Choroszcz, Lambada II Choroszcz, Głos Choroszczy, Piekielna Szarańcza, Ciamkaj Włada, Izbiszcze, Rajkom Choroszcz, Narew Żółtki, Narew II Żółtki, LZS Choroszcz, Epidemia, No Name, Mały Schabuś Reaktywacja, Tornado Klepacze. Jak widać mimo wpisowego zainteresowanie turniejem jest ogromne. Proszę teraz te drużyny, które jeszcze tego nie uczyniły o jak najszybsze nadsyłanie składów. Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy 7 zespołowe, z których po cztery najlepsze zespoły awansują do ćwierćfinałów. W środę o godz. 17:30 odbyło się losowanie grup. Los sprawił, że grupy wyglądają następująco:

Grupa A: Lambada, Izbiszcze, Narew Żółtki, Głos Choroszczy, Narew Żółtki II, Tornado Klepacze, Piekielna Szarańcza

Grupa B: Lambada II, Rajkom, No Name, Epidemia, Mały Schabuś, Ciamkaj Włada, LZS Choroszcz

Regulamin turnieju

Terminarz meczów, a także składy drużyn w rozwinięciu newsa.

Terminarz:

Sobota 28 stycznia:

Mecze grupowe: 12 min bez zmiany stron

9:15 (A)Lambada - Izbiszcze
9:30 (A)Narew Żółtki - Głos Choroszczy
9:45 (A)Narew Żółtki II - Tornado Klepacze
10:00 (A)Lambada - Piekielna Szarańcza
10:15 (A)Izbiszcze - Narew Żółtki
10:30 (A)Głos Choroszczy - Narew Żółtki II
10:45 (A)Tornado Klepacze - Piekielna Szarańcza
11:00 (A)Lambada - Narew Żółtki
11:15 (A)Narew Żółtki II - Izbiszcze
11:30 (A)Tornado Klepacze - Głos Choroszczy
11:45 (A)Piekielna Szarańcza - Narew Żółtki
12:00 (A)Lambada - Narew Żółtki II
12:15 (A)Izbiszcze - Tornado Klepacze
12:30 (A)Głos Choroszczy - Piekielna Szarańcza
12:45 (A)Narew Żółtki - Narew Żółtki II
13:00 (A)Lambada - Tornado Klepacze
13:15 (A)Izbiszcze - Głos Choroszczy
13:30 (A)Narew Żółtki II - Piekielna Szarańcza
13:45 (A)Tornado Klepacze - Narew Żółtki
14:00 (A)Lambada - Głos Choroszczy
14:15 (A)Piekielna Szarańcza - Izbiszcze
 
14:45 (B)Lambada II - Rajkom
15:00 (B)No Name - Epidemia
15:15 (B)Mały Schabuś - Ciamkaj Włada
15:30 (B)Lambada II - LZS Choroszcz
15:45 (B)Rajkom - No Name
16:00 (B)Epidemia - Mały Schabuś
16:15 (B)Ciamkaj Włada - LZS Choroszcz
16:30 (B)Lambada II - No Name
16:45 (B)Mały Schabuś - Rajkom
17:00 (B)Ciamkaj Włada - Epidemia
17:15 (B)LZS Choroszcz - No Name
17:30 (B)Lambada II - Mały Schabuś
17:45 (B)Rajkom - Ciamkaj Włada
18:00 (B)Epidemia - LZS Choroszcz
18:15 (B)No Name - Mały Schabuś
18:30 (B)Lambada II - Ciamkaj Włada
18:45 (B)Rajkom - Epidemia
19:00 (B)Mały Schabuś - LZS Choroszcz
19:15 (B)Ciamkaj Włada - No Name
19:30 (B)Lambada II - Epidemia
19:45 (B)LZS Choroszcz - Rajkom
 
Niedziela 29 stycznia
 
Mecze 2x12 minut
 
1/4 
 
10:00 1A-4B
11:00 3A-2B
10:30 2A-3B
11:30 4A-1B
 
1/2 
 
12:00 1A/4B-3A/2B
12:30 2A/3B-4A/1B
 
Mecz o 3 miejsce 
 
13:15
 
Finał 
 
13:45

 

 

Zgłoszone drużyny:

1) Lambada Choroszcz, kpt Mateusz Kamieński

Skład: Maciej Skwarko, Maciej Komła, Sławomir Wasiluk, Piotr Zahorenko, Mateusz Jaworowski, Mateusz Kamieński, Cezary Półkośnik, Łukasz Krysiewicz, Marek Kłosek

2) Lambada II Choroszcz, kpt Łukasz Adamski

Skład: Karol Kopiczko, Kamil Grzymkowski, Piotr Buła, Tomasz Grynasz, Łukasz Adamski, Rafał Zachowicz, Piotr Zagórski, Tomasz Romaniewicz, Wojciech Popławski

3) Głos Choroszczy, kpt Adam Kamieński

Skład: Adam Kamieński, Andrzej Wyszyński, Robert Wardziński, Wiesław Roszkowski, Tomasz Okuła, Wojciech Jastrzębski, Krzysztof Borowik, Filip Szumkowski, Karol Bagiński, Piotr Szumkowski

4) Piekielna Szarańcza, kpt Marcin Turowski

Skład: Marcin Turowski, Damian Jaworowski, Michał Sidor, Tomasz Przepieść, Adrian Pilis, Krzysztof Borowski, Rafał Polak, Kamil Apoń, Piotr Popko, Piotr Garbowski

5) Ciamkaj Włada, kpt Artur Popławski

Skład: Artur Popławski, Gabriel Dąbrowski, Karol Andruszkiewicz, Mateusz Chwiećko, Damian Myśliwiec, Bartosz Bogdan, Rafał Bobrowski, Mateusz Dubowski. Paweł Wróblewski

6) Izbiszcze, kpt Bartłomiej Silwonik

Skład: Bartłomiej Silwonik, Kamil Kasabuła, Grzegorz Dziejma, Daniel Dziejma, Zbigniew Dziejma, Karol Kruhlej, Wojciech Cieśluk, Marcin Jarończyk, Karol Kownacki, Kamil Kołodko

7) Rajkom Choroszcz, kpt Sebastian Waszczuk

Skład: Sebastian Waszczuk, Artur Chowański, Rafał Łazarski, Wojciech Piechowski, Krzysztof Żukowski, Adam Łodziński, Paweł Pogorzelski, Damian Mojsak, Maciej Wasilewski, Karol Borkowski

8) Narew Żółtki, kpt Łukasz Grodzki

Skład: Łukasz Grodzki, Michał Grodzki, Piotr Popławski, Maciej Żmójdzin, Rafał Fiesiak, Jacek Jaroszewicz, Mariusz Piotrowski, Daniel Żmiejko

9) LZS Choroszcz, kpt Jacek Dąbrowski

Skład: Daniel Olszewski, Jacek Ambroziak, Kewin Kajewski, Łukasz Bagiński, Grzegorz Adamski, Paweł Surynowicz, Karol Fiedorczuk

10) Narew Żółtki II, kpt Piotr Koroś

Skład: Piotr Koroś, Kamil Kulczyński, Józef Waliński, Rafał Bagnowski, Krzysztof Myśliwiec, Rafał Piotrowski, Dariusz Jankowski, Marcin Winnicki

11) Epidemia, kpt Daniel Siegień

Skład: Daniel Siegień, Tomasz Szmelcer, Paweł Buła, Bartłomiej Muczyński, Maciej Krysztopik, Mariusz Lenczewski, Rafał Konopko, Wojciech Kozłowski, Karol Grabowski, Marcin Kopczewski

12) No Name, pkt Krzysztof Gryg

Skład: Krzysztof Gryg, Sebastian Jarończyk, Piotr Jaworowski, Mateusz Sokołowski, Andrzej Żołopa, Marek Eichsteadt, Sylwester Eichsteadt, Michał Fiedorczuk, Grzegorz Sokół, Adam Puc

13) Mały Schabuś Reaktywacja, kpt Paweł Strzelecki

Skład: Paweł Strzelecki, Daniel Rogalski, Mateusz Maleszewski, Dawid Konopko, Michał Kłodnicki, Piotr Wróblewski, Dariusz Kopczewski, Rafał Zalewski

14) Tornado Klepacze, kpt Mariusz Januszkiewicz

Skład: Mariusz Januszkiewicz, Wojciech Grochowski, Adrian Kiwierowicz, Konrad Kiwierowicz, Łukasz Mosiej, Wojciech Pankiewicz, Piotr Dziurbasz, Tomasz Ławida, Krystian Przezdemski, Adam Zaniewski


  • Komentarzy [12]
  • czytano: [2445]
 

autor: ~Szarańcza 2012-01-16 21:37:18

avatar Fajna formuła turnieju, taką obstawiałem :)Dużo meczy dla każdej drużyny. Ciekawe jak wyjdzie losowanie :)


autor: ~anonim 2012-01-16 22:45:43

avatar mysle ze dobrze ze wiecej meczow i krótsze, bedzie bardziej wyrownany poziom mniej bedzie duzych wynikow .
chociaz juz w fazie pucharowej czas powinien byc troche dluzszy aby nie bylo przypadku

faza grupowa to mozna powiedziec rozgrzewka dla najlepszych -bo i tak wszystko rozstrzygnie sie w ostatnich meczach, bedzie ciekawie


autor: ~kopik 2012-01-17 20:58:46

avatar po krótkich konsultacja postanowilismy że cała runda grupowa będzie rozegrana w sobote. Dzięki temu pucharowa będzie trwać już dłużej...


autor: ~anonim 2012-01-17 21:02:23

avatar widze ze kołek zmienia drużyny jak rekawiczki... Kamil z IZBISZCZ :D


autor: ~anonim 2012-01-17 22:56:48

avatar kołek w Izbiszczach..a co z epidemii wywalili czy sie nie łapie


autor: ~anonim 2012-01-18 10:39:31

avatar moim zdaniem powinna być choćby minutowa przerwa, aby móc się zastanowić i coś zmienić w ustawieniu jak nie będzie szło :)


autor: widget 2012-01-18 14:51:34

Profil widget w Futbolowo będzie można zmienić w następnym meczu :) i tak wszystko jest bardzo mocno napięte aby każdy rozegrał po te 6 meczów :)


autor: ~anonim 2012-01-18 19:39:18

avatar wiadomo już jak wyszło losowanie?


autor: widget 2012-01-18 21:11:20

Profil widget w Futbolowo Wiadomo, aktualizacja zrobiona.


autor: ~anonim 2012-01-18 22:32:32

avatar 1 runda -to typowa liga , nie wszystkie mecze moga byc istotne ,chociaz beda wazne w kwesti pozycji w grupie .mecze krotkie ale chodzi zeby wylonic najlepszych na drugi dzien .
prawdziwy turniej zacznie sie w niedziele tam juz gra sie o wszystko


autor: ~ANTY!!!!!!! NO NAME 2012-01-19 15:59:38

avatar hahahaha na star Epidemia z swoim najwiekszym rywalem zagraja 1 Swoj Mecz :)


autor: ~lzs 2012-01-27 19:35:56

avatar w LZS nie zagra Paweł Surynowicz ,
dodatkowi zawodnicy to Przemek Skorek, Seba Jeniec i Przemek Lubowicki


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkania

26.10.2014 (NIEDZIELA)

1/4 PUCHARU LIGI

Lambada - Piorun Pańki

Godzina jeszcze nie ustalona, koszulki fioletowe.


26.10.2014 (NIEDZIELA)

II KOLEJKA VI LIGI BLS

19:15 - Lambada - FC Białostoczek

Zbiórka 18:15 pod biedronką, koszulki różowe.

Reklama

Liga Typerów

Lambada na FB

 

 

Losowa galeria

Trening w Gaju - 2.06.2011
Ładowanie...