Lambada Choroszcz - strona oficjalna

Strona klubowa

Dziękujemy!

Dotacja z Gminy

Dziękujemy za 1%

Nasi Darczyńcy

   

Kalendarium

15

09-2019

niedziela

16

09-2019

pon.

17

09-2019

wtorek

18

09-2019

środa

19

09-2019

czwartek

20

09-2019

piątek

21

09-2019

sobota

INNE STRONY

Aktualności

Lambada Cup - ruszają zapisy

  • autor: widget, 2012-01-04 15:13

Turniej przewidziano maksymalnie na 12 zespołów, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Regulamin turnieju

W związku z pytaniem dotyczącym wpisowego i tego na co zostanie ono przeznaczone informuję:

- Halę na czas turnieju udostępnia Zespół Szkół w Choroszczy

- Koszty sędziowania i sprzątania obiektu pokrywa Urząd Miejski w Choroszczy

- Wpisowe zostanie przeznaczone na zakup pucharów, statuetek, medali

W tym miejscu miło mi także poinformować, że "Głos Choroszczy" postanowił wesprzeć turniej i ufundować nagrody. Jeśli ktoś jeszcze chciałby wesprzeć organizację turnieju proszę o kontakt. 

Zgłoszone drużyny w rozwinięciu newsa.

Zgłoszone drużyny:

1) Lambada Choroszcz, kpt Mateusz Kamieński (wpisowe opłacone, drużyna przyjęta)

Skład: Maciej Skwarko, Maciej Komła, Sławomir Wasiluk, Kamil Grzymkowski, Mateusz Jaworowski, Mateusz Kamieński, Kamil Kropiewnicki

2) Lambada II Choroszcz, kpt Łukasz Adamski (wpisowe opłacone, drużyna przyjęta)

Skład: Karol Kopiczko, Piotr Zahorenko, Tomasz Grynasz, Łukasz Adamski, Rafał Zachowicz, Piotr Zagórski, Tomasz Romaniewicz

3) Głos Choroszczy, kpt Adam Kamieński (wpisowe opłacone, drużyna przyjęta)

4) Piekielna Szarańcza, kpt Marcin Turowski (wpisowe opłacone, drużyna przyjęta)

5) Ciamkaj Włada, kpt Artur Popławski (wpisowe opłacone, drużyna przyjęta)

Skład: Artur Popławski, Gabriel Dąbrowski, Karol Andruszkiewicz, Mateusz Chwiećko, Damian Myśliwiec, Bartosz Bogdan, Rafał Bobrowski

6) Izbiszcze, kpt Bartłomiej Silwonik (wpisowe opłacone, drużyna przyjęta)

7) Rajkom Choroszcz, kpt Sebastian Waszczuk (wpisowe opłacone, drużyna przyjęta)

Skład: Sebastian Waszczuk, Artur Chowański, Rafał Łazarski, Wojciech Piechowski, Krzysztof Żukowski, Adam Łodziński, Paweł Pogorzelski, Damian Mojsak, Maciej Wasilewski, Karol Borkowski

8) Narew Żółtki, kpt Łukasz Grodzki (wpisowe opłacone, drużyna przyjęta)

9) LZS Choroszcz, kpt Jacek Dąbrowski (wpisowe opłacone, drużyna przyjęta)

10) Narew Żółtki II, kpt Piotr Koroś (wpisowe opłacone, drużyna przyjęta)

11) Epidemia, kpt Daniel Siegień (wpisowe opłacone, drużyna przyjęta)

12) No Name, pkt Krzysztof Gryg (wpisowe opłacone, drużyna przyjęta)

13) Mały Schabuś Reaktywacja, kpt Paweł Strzelecki (wpisowe opłacone, drużyna przyjęta)

14) Tornado Klepacze, kpt Mariusz Januszkiewicz (wpisowe opłacone, drużyna przyjęta)

Skład: Mariusz Januszkiewicz, Wojciech Grochowski, Adrian Kiwierowicz, Konrad Kiwierowicz, Łukasz Mosiej, Wojciech Pankiewicz, Piotr Dziurbasz, Tomasz Ławida, Krystian Przezdemski


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1674]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Lambada ChoroszczIzbiszcze
Lambada Choroszcz   Izbiszcze
2019-09-22, 00:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Lambada ChoroszczPromil Barszczewo
Lambada Choroszcz 3:0 Promil Barszczewo
2019-09-01, 00:00:00
walkower
     

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. Izbiszcze 36 bz
2. LZS Choroszcz 32 bz
3. Zaczerlany 25 bz
4. YellowCity 19 bz
5. Lambada Choroszcz 17 bz
6. Piorun Pańki 10 bz
7. Promil Barszczewo -1 bz

Lambada na FB

 

 

Wyszukiwarka

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 297, wczoraj: 547
ogółem: 1 425 682

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Mistrzostwa Polski HT Olsztyn - 29.08.2009
Ładowanie...