Lambada ChoroszczIzbiszcze
Lambada Choroszcz 1:2 Izbiszcze
2018-11-12, 17:00:00
Półfinał Pucharu Ligi. Stadion Miejski w Choroszczy.
spotkanie pucharowe

Remis na zakończenie roku

• autor: widget, 2011-12-17 13:39

Lambada Choroszcz zremisowała 4-4 ostatni w tym roku mecz w ramach Ligi Halowej w Łapach. Miało być szybko łatwo i przyjemnie, niestety tak nie było. Osłabiona brakiem dwóch najlepszych strzelców (Sławomira Wasiluka i Mateusza Jaworowskiego) Lambada przystąpiła do rywalizacji z Koniem. Przez dłuższy czas stan meczu był wyrównany jednak to Lambada otworzyławynik spotkania - potężną bombą popisał się Kamil Grzymkowski. Rywal jednak umiejętnie nas dojeżdżał, niczym rasowy Koń - czego efektem były dwie stracone bramki. I takim wynikiem zakończyła się pierwsza część gry.

W drugiej odsłonie podeszliśmy śmielej pod rywala , jednak mądrze wyprowadzona kontra spowodowała że Lambadowcy przegrywali już 1-3 i trzeba było zrobić wszystko aby nie przegrać tego spotkania. Los jednak chciał że udało się doprowadzić do remisu, kolejne bramki dołożył Kamil Grzymkowski i tym samym skompletował hat-tricka. Niestety rezulatat remisowy trwał krótko, ponownie do głosu doszli rywale strzelając czwartą bramkę. Oddychając rękawami Lambadowcy walczyli do końca czego efektem była strzelona bramka autorstwa Mateusza Kamieńskiego dająca remis. W samej końcówce Lambada miała piłkę meczową, której niestety nie udało się wykorzystać. Końcowy wynik 4:4 nie jest najgorszym rezultatem patrząc na przebieg spotkania. Lambada po remisie spadła o jedno miejsce w tabeli i obecnie znajduje się na 5 pozycji. Takim to sposobem  piłkarski 2011 rok został zakończony - teraz czas na zasłużony urlop :) Kolejny mecz 7 stycznia.

Skład: M. Skwarko -  M. Kamieński (1), P. Zahorenko, K. Grzymkowski (3), Ł. Adamski, M. Komła, P. Zagórski

Pozostałe wyniki i tabela w rozwinięciu newsa

5 kolejka (17 grudnia)

Lambada Choroszcz - Koń 4-4 (1-2)
R.T.S. - Wodzionka 8-6
Aby do przerwy - FK Kierunek Kaukaz 5-15
Ekipa Misia - Na lekko 3-9
Pauza: Paczka Gwoździ

Tabela po 5 kolejkach:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

1. LZS Choroszcz LZS Choroszcz 44 bz
2. Izbiszcze Izbiszcze 40 bz