28

07-2019

Porażka w Lidze Halowej

• autor: widget, 2011-12-10 14:14

Lambada Choroszcz doznała pierwszej porażki w Lidze Halowej w Łapach. W sobotnie przedpołudnie Lambadowców 7-3 (4-3) pokonała drużyna "Aby do przerwy". Mecz od mocnego uderzenia zaczęła Lambada, która w pierwszej minucie spotkania objęła prowadzenie po strzale Mateusza Jaworowskiego. Przeciwnicy odpowiedzieli dwoma trafieniami. Do remisu doprowadził Kamil Grzymkowski i kolejny raz trzeba było gonić wynik gdyż Aby do przerwy wyszło na prowadzenie 3-2. Drugie trafienie zaliczył Kamil Grzymkowski doprowadzając ponownie do remisu. I to były wszystkie trafienia Lambady w tym spotkaniu. Pierwsza cześć gry zakończyła się prowadzeniem przeciwników 4-3. Druga połowa to trzy trafienia Aby do przerwy, Lambada nie odpowiedziała żadnym golem i mecz zakończył się porażką Lambadowców 3-7. Szkoda tego wyniku, gdyż przeciwnik był jak najbardziej do ogrania. Raziła nieskuteczność naszych zawodników i głupie błędy w obronie. Trzeba wyciągnąć wnioski z tej porażki i dalej walczyć o awans do półfinałów tych rozgrywek.

Skład: M. Skwarko - R. Zachowicz, M. Kamieński, P. Zahorenko, K. Grzymkowski (2), Ł. Adamski, S. Wasiluk, M. Jaworowski (1)

Pozostałe wyniki i tabela w rozwinięciu newsa.