26

04-2024

Udany powrót do Łap

• autor: widget, 2011-11-19 15:18

Lambada Choroszcz udanie rozpoczęła przygodę z ligą halową w Łapach. W pierwszym meczu Lambadowcy pokonali drużynę "Paczka Gwoździ" 7-3 (4-1). W pierwszej części na prowadzenie po strzale Macieja Komły wyszła Lambada, Paczka Gwoździ doprowadziła do remisu - podziałało to mobilizująco i po bramkach Piotra Zahorenki, Sławomira Wasiluka i samobójczym trafieniu Gwoździ Lambada do przerwy prowadziła 4-1. W drugiej części spotkania na 5-1 podwyższył Mateusz Kamieński i w tym momencie gra się troszkę popsuła - do głosu doszli przeciwnicy strzelając dwie bramki pod rząd. Jednak swoje drugie trafienie dołożył Maciej Komła i można było spokojnie kontrolować wynik spotkania. Na dwie minuty przed końcem bramkarz Lambady Maciej Skwarko sfaulował przeciwnika przed polem karnym i został wykluczony z gry na 2 min - do końca meczu Lambada grała więc w osłabieniu. Jednak w okrojonym składzie udało się zdobyć jeszcze jedną bramkę (drugie trafienie Mateusza Kamieńskiego) i mecz zakończył się zwycięstwem 7-3, które po pierwszej serii spotkań dało Lambadzie 2 miejsce w tabeli. W kolejnej kolejce Lambada pauzuje, następny mecz za 2 tygodnie.

Skład: M. Skwarko - R. Zachowicz, M. Kamieński (2), P. Zahorenko (1) , S. Wasiluk (1), M. Komła (2)

Dziękujemy w tym miejscu dla Urzędu Miejskiego w Choroszczy, który pokrył koszty wpisowego do ligi.

Tabela i terminarz pozostałych meczów Lambady w rozwinięciu newsa.