04

04-2024

Koniec sezonu na trawie

• autor: widget, 2011-11-06 17:10

Lambada Choroszcz przegrała mecz decydujący o awansie do półfinału Pucharu Ligi z LZS'em Choroszcz 1-2. Mecz jednak lepiej zaczęła Lambada obejmując prowadzenie. Strzałem z dystansu popisał się Damian Garbowski, piłka odbiła się od poprzeczki i formalności dokonał Karol Kopiczko, który skierował piłkę do pustej bramki. Przed przerwą LZS wyrównał stan spotkania i pierwsza połowa gry zakończyła się remisem 1-1. W drugiej części spotkania LZS wyszedł na prowadzenie i bronił wyniku spotkania do ostatniego gwizdka sędziego. Nie przebierali przy tym w środkach, gra była bardzo brutalna czego efektem były dwie żółte i trzy czerwone kartki zawodników LZS'u Choroszcz. Mimo przewagi liczebnej nie udało się nawet doprowadzić do remisu, szkoda bo było kilka sytuacji po której można było strzelić bramkę. Tak więc sezon 2011 można uznać oficjalnie za zakończony. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy bronili barw Lambady w tym sezonie. Czas na rozgrywki halowe.

Skład: D. Kłosek - M. Skwarko, K. Kopiczko, D. Płoński, R. Zachowicz, M. Kamieński - D. Garbowski, C. Półkośnik, P. Zagórski, K. Półkośnik - S. Wasiluk, M. Jaworowski