34 urodziny obchodzi Łukasz Adamski

34 urodziny obchodzi Karol Biernacki

Pechowy remis

• autor: widget, 2011-10-16 19:52

W niedzielne popołudnie Lambada zremisowała w pierwszym swoim meczu Pucharu Ligi z Zaczerlanami 3-3. W pierwszej połowie nieznaczną przewagę mieli goście, osłabiona brakiem kilku podstawowych zawodników Lambada nie potrafiła dłużej utrzymać się przy piłce, co więcej podbramkowe zamieszanie wykorzystali zawodnicy Zaczerlan i do przerwy prowadzili 1-0. W drugiej połowie Lambada wzięła się do odrabiania strat, kontaktową bramkę zdobył Mateusz Jaworowski, kolejne trafienia zaliczyli Sławomir Wasiluk i Tomasz Grynasz. Gdy wydawało się, że 3 pkt zdobędzie Lambada kontaktową bramkę po błędach defensywnych zdobyli goście, co więcej w ostatniej minucie spotkania katastrofalny błąd popełnił sędzia, uznając bramkę strzeloną po 3 metrowym spalonym. Chwilę potem spotkanie się zakończyło i drużyny podzieliły się punktami. Pozostaje spory niedosyt, szkoda niewykorzystanych sytuacji, poprzeczki, dwóch słupków Damiara Garbowskiego. Sprawa awansu do półfinału jest jeszcze otwarta, trzeba walczyć w dwóch pozostałych meczach z Rajkomem i LZS Choroszcz.

Skład: D. Kłosek - M. Kamieński, P. Zahorenko, R. Zachowicz, M. Skwarko, K. Kopiczko - S. Wasiluk, P. Zagórski, C. Półkośnik, T. Grynasz, M. Jaworowski, W. Popławski, T. Grynasz

Dostępne są już zdjęcia z meczu przeciwko Izbiszczom i podsumowanie rozgrywek ligowych z udziałem Burmistrza Choroszczy.

KP Krynickie - Lambada /05.08.2012/