PODIUM JEST NASZE ! ! !

• autor: widget, 2011-10-02 21:23

To co wydawało się niezmiernie trudne do wykonania stało się faktem. Lambada Choroszcz pokonała w meczu ostatniej kolejki Ligi Gminnej drużynę Izbiszcz 2-0 i tym samym zachowała trzecie miejsce w tabeli. Mistrzem została drużyna Rajkomu Choroszcz, a Izbiszcze spadły na drugą pozycję. Mimo braku kilku zawodników udało się uzyskać korzystny rezultat, warty odnotowania jest także fakt, że Lambada w tym sezonie, podobnie jak w poprzednim jako jedyna pokonała Izbiszcze. Pierwsza połowa spotkania była prowadzona pod dyktando Izbiszcz, jednak obrona doskonale kierowana przez Dariusza Kopczewskiego nie pozwoliła zawodnikom gości na wiele. Na przerwę to Lambada schodziła prowadząc 1-0 po strzale głową Macieja Komły, który wykończył znakomite dośrodkowanie Karola Półkośnika. Druga część meczu to śmielsze ataki Lambadowców, jedna z kontr zakończyła się powodzeniem. Maciej Komła po raz drugi pokonał bramkarza gości i taki wynik utrzymał się do końca spotkania. W tym miejscu dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie, był to jeden z lepszych meczów Lambady w historii drużyny. Było to też ósme ligowe zwycięstwo z rzędu - Lambada była najlepszą drużyną rundy rewanżowej.

Skład: D. Kłosek - P. Zahorenko, D. Kopczewski, K. Grzymkowski, M. Kamieński, R. Zachowicz - P. Buła, C. Półkośnik, K. Półkośnik, D. Garbowski, W. Popławski, T. Grynasz - M. Jaworowski, M. Komła

Po uroczystym zakończeniu rozgrywek odbyło się też losowanie grup Pucharu Ligi. Lambadowcom przyjdzie się zmierzyć w grupie A z: Rajkomem, LZS'em Choroszcz, Łyskami i Zaczerlanami. Do półfinałów awansują dwie najlepsze drużyny.

Lambada ChoroszczZaczerlany
Lambada Choroszcz 0:3 Zaczerlany