34 urodziny obchodzi Łukasz Adamski

34 urodziny obchodzi Karol Biernacki

Derby są nasze!

• autor: roan, 2011-09-18 19:06

W meczu 16 kolejki Lambada Choroszcz podejmowała rywala za miedzy LZS Choroszcz. Spotkanie dla naszej drużyny miało podwójny smaczek, jednocześnie były to derby oraz szansa wskoczenia na 3 miejsce w tabeli kosztem LZS-u. Sam mecz miał wymiar zachowawczej gry zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Dobra organizacja oraz uważna gra w obronie obydwu zespołów była dobrą receptą na nieporadność napastników Lambady i LZS-u. Nie brakło walki o każdy metr boiska. Kilka stworzonych sytuacji podbramkowych to wciąż było zbyt mało by uzyskać jakiś korzystny rezultat. Na przerwę schodziliśmy z bezbramkowym remisem i nadzieją na lepszą drugą połowę.
Drugie 45 minut to podobny obraz jaki miał miejsce w pierwszej odsłonie. Jednak z upływem czasu to bardziej nasza drużyna dochodziła do głosu wykorzystując nieporadność poszczególnych zawodników gości. Świetnie dysponowany tego dnia Sławomir Wasiluk próbował ciągnąć cały zespół do coraz śmielszej gry w ofensywie. Pełna koncentracja oraz mobilizacja z naszej strony przyniosła upragniony skutek w postaci bramki w 88 minucie spotkania. Dobrze wyprowadzony kontratak oraz dośrodkowanie Mateusza Jaworowskiego ukończył dość przypadkowym strzałem Krzysztof Wasiluk. Podrażniony LZS rzucił się to totalnej ofensywy mając nadzieję na remis. Jednak pełna poraz kolejny  konsekwencja i koncentracja w grze obronnej całego naszego zespołu nie pozwoliła rywalowi uzyskać wyrównującej bramki. Sędzia zakończył spotkanie po którym można było nareszcie usłyszeć z naszych ust że DERBY SĄ NASZE!!!.

Skład: D. Kłosek - M. Kamieński, K. Grzymkowski, P. Zahorenko, R. Zachowicz, T. Grynasz, M. Skwarko - S. Wasiluk, P. Zagórski, C. Półkośnik, K. Półkośnik, W. Popławski, D. Garbowski - M. Jaworowski, K. Wasiluk

Zdjęcia z meczu już dostępne.

Zwycięska bramka Krzysztofa Wasiluka z meczu Lambada - LZS Choroszcz /18.09.2011/

Lambada - Jasion Jasionówka /II runda PP - 21.08.2013/