28

08-2019

Zwycięstwo z Epidemią

• autor: widget, 2011-08-14 20:51

Lambada Choroszcz w meczu 11 kolejki ligi gminnej pokonała 4-3 drużynę Epidemii, przerywając tym samym passę czterech porażek z rzędu.  Osłabiona brakiem kilku zawodników Lambada musiała grać innym ustawieniem niż zwykle, zawodnicy grali nie na swoich pozycjach: m. in. Sławomir Wasiluk wystąpił w tym spotkaniu w roli bramkarza. Zwycięstwo nad Epidemią nie przyszło łatwo, chociaż pierwsza połowa meczu na to wskazywała - po pierwszych 45 minutach 3-0 prowadziła Lambada po bramkach Krzysztofa Wasiluka, Tomasza Grynasza i po karnym wykonywanym przez Mateusza Jaworowskiego. W drugiej części gry Epidemia strzeliła dwa gole i zrobiło się nerwowo., potem kolejne trafienie zaliczył Krzysztof Wasiluk - Epidemii udało się jeszcze zdobyć bramkę na 4-3 i takim wynikiem zakończyło się spotkanie.

Skład: S. Wasiluk - M. Kamieński, M. Kłosek, K. Grzymkowski, P. Zahorenko - D. Garbowski, C. Półkośnik, K. Półkośnik, T. Grynasz, Ł. Adamski, P. Zagórski, M. Skwarko - K. Wasiluk, M. Jaworowski