28

05-2019

Sparingowa wygrana z Epidemią

• autor: widget, 2011-07-17 20:32

W niedzielne popołudnie na boisku w Pańkach Lambada rozegrała sparingowy mecz z drużyną Epidemii. Mimo braku kilku podstawowych graczy udało się zwyciężyć 4-1. Wynik meczu otworzył Tomasz Grynasz strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego wykonywanego przez Karola Półkośnika. Jest to warte odnotowania gdyż ze stałych fragmentów rzadko udawało się zdobywać bramki. Przed przerwą Epidemia zmarnowała rzut karny, sprokurowany przez ekwalibrystyczne wejście naszego bramkarza Rafała Zachowicza - przed utratą bramki uratowała poprzeczka. Jednak w jednej z ostatnich akcji pierwszej połowy udało się im wyrównać. Po przerwie, z minuty na minutę rozkręcała się Lambada czego efektem były dwie bramki Dariusza Kopczewskiego - grajacego trenera Narwi Choroszcz, który gościnnie wystąpił w tym meczu, a także Karola Półkośnika.

Skład: R. Zachowicz - M. Skwarko, P.Zahorenko, M. Kłosek, M. Kamieński - S. Wasiluk, C. Półkośnik, K. Półkośnik, T. Grynasz, P. Zagórski - W. Popławski, D. Kopczewski, K. Wasiluk

W tym miejscu chcę podziękować Pawłowi Bule za dotychczasową grę w Lambadzie. Zawodnik postanowił przejść do Epidemii - Paweł powodzenia w nowej drużynie.