26

04-2024

Izbiszcze 4 - 2 Lambada

• autor: widget, 2011-07-03 20:16

Nie udało się sprawić niespodzianki w meczu kończącym pierwszą rundę rozgrywek ligi gminnej. Lambada przegrała z Izbiszczami 2-4. Pierwsza połowa była zdominowana przez Izbiszcze, dosyć długo utrzymywał się wynik bezbramkowy, jednak po błędzie sędziego, który wskazał na rzut rożny Izbiszcze objęły prowadzenie, do przerwy strzeliły jeszcze dwie bramki i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-3. W drugiej części gry gra Lambady wyglądała już dużo lepiej, co prawda Izbiszcze podwyższyły na 0-4, jednak od tego momentu grę prowadziła Lambada i zdobyła dwie bramki autorstwa Cezarego Półkośnika i Mateusza Jaworowskiego. Można było pokusić się o lepszy wynik, jednak po strzałach Lambadowców piłka minimalnie mijała bramkę gospodarzy.

Skład: B. Muczyński - M. Kamieński, P. Zahorenko, K. Grzymkowski, W. Popławski, M. Skwarko - D. Siegień, D. Garbowski, C. Półkośnik, K. Półkośnik, T. Grynasz - P. Buła, M. Jaworowski, M. Komła

Pierwsza runda została zakończona, na półmetku rozgrywek Lambada zajmuje czwarte miejsce z dużą stratą do czołowej trójki. Bilans Lambady to 4 zwycięstwa, 4 porażki i jeden remis - stosunek bramek 28-24. Najlepszym strzelcem Lambady w lidze jest Mateusz Jaworowski z 8 bramkami, kolejne miejsca zajmują Maciej Komła (7 bramek) i Cezary Półkośnik (5 bramek).