|
Kadra na Ligę Halową w Łapach:
M. Skwarko (k) (7 meczów), R. Zachowicz (6 m), D. Garbowski (8 m), S. Wasiluk (7 m), K. Wasiluk (6 m), P. Zahorenko (4 m), J. Skwarko (5 m), M. Kamieński (8 m), A. Garbowski (8 m), P. Skomin (7 m)
Strzelcy Lambada:
18 - K. Wasiluk
12 - D. Garbowski
11 - M. Kamieński
11 - A. Grabowski
9 - S. Wasiluk
5 - P. Skomin
4 - R. Zachowicz
3 - J. Skwarko
1 - M. Skwarko
Wyniki Lambady:
9 listopada: Lambada - Magulon 12-0 (6-0) D. Garbowski -2, A. Grabowski -2, P. Skomin -2, K. Wasiluk -2, R. Zachowicz -1, S. Wasiluk -1, M. Kamieński -1, br.sam.
23 listopada: Lambada - Strzelcy Znikąd 11-3 (5-3) M. Kamieński -3, D. Garbowski -2, K. Wasiluk -2, A. Grabowski -2, P. Skomin -1, S. Wasiluk -1
7 grudnia: Lambada - Paczka Gwoździ 4-3 (3-2) K. Wasiluk -2, D. Garbowski, br.sam.
21 grudnia 11:30: Lambada - Amarena 13-3 (5-1) K. Wasiluk -3, A. Grabowski -3, D. Garbowski -2, M. Kamieński -2, P. Skomin -1, S. Wasiluk -1, R. Zachowicz -1
18 stycznia 10:45: Lambada - Koń 18-1 (8-0) M. Kamieński -5, D. Garbowski -4, A. Grabowski -3, S. Wasiluk -2, R. Zachowicz -2, J. Skwarko -1, M. Skwarko -1
15 lutego 11:30: Lambada - Mączka Kostna 3-0 v.o.
22 lutego 10:45: Lambada - Aby do przerwy 5-5 (4-3) J. Skwarko -2, D. Garbowski -1, A. Grabowski -1, S. Wasiluk -1
Tabela grupa A:
L.p |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
Bilans |
Punkty |
1 |
Aby do przerwy |
7 |
6 |
1 |
0 |
125-36 |
19 |
2 |
Lambada Choroszcz |
7 |
6 |
1 |
0 |
66-15 |
19 |
3 |
Paczka Gwoździ |
7 |
4 |
1 |
2 |
42-30 |
13 |
4 |
Amarena |
7 |
4 |
0 |
3 |
45-31 |
12 |
5 |
Koń |
7 |
2 |
2 |
3 |
26-52 |
8 |
6 |
Strzelcy Znikąd |
7 |
2 |
1 |
4 |
46-80 |
7 |
7 |
Magulon |
7 |
1 |
0 |
6 |
25-69 |
3 |
8 |
Mączka Kostna |
7 |
0 |
0 |
7 |
17-76 |
0 |
Terminarz grupa A:
1 KOLEJKA - 9 LISTOPADA 2013
Paczka Gwoździ - Amarena 6-3
Lambada Choroszcz - Magulon 12-0
Strzelcy Znikąd - Aby do przerwy 5-19
Koń - Mączka Kostna 3-2
2 KOLEJKA - 23 LISTOPADA 2013
Koń - Amarena 0-2
Paczka Gwoździ - Aby do przerwy 5-15
Lambada Choroszcz - Strzelcy Znikąd 11-3
Magulon - Mączka Kostna 8-3
3 KOLEJKA - 7 GRUDNIA 2013
Lambada Choroszcz - Paczka Gwoździ 4-3
Amarena - Aby do przerwy 8-11
Koń - Magulon 9-4
Strzelcy Znikąd - Mączka Kostna 15-5
4 KOLEJKA - 21 GRUDNIA 2013
Strzelcy Znikąd - Magulon 8-6
Koń - Aby do przerwy 1-17
Lambada Choroszcz - Amarena 13-3
Paczka Gwoździ - Mączka Kostna 3-0 vo
5 KOLEJKA - 22 LUTEGO 2013
10:00 Koń - Strzelcy Znikąd 10-10
10:45 Lambada Choroszcz - Aby do przerwy 5-5
11:30 Paczka Gwoździ - Magulon 13-3
12:15 Amarena - Mączka Kostna 3-0 v.o.
6 KOLEJKA - 18 STYCZNIA 2014
10:00 Amarena - Magulon 7-0
10:45 Lambada Choroszcz - Koń 18-1
11:30 Strzelcy Znikąd - Paczka Gwoździ 3-10
12:15 Aby do przerwy - Mączka Kostna 41-7
7 KOLEJKA - 8 LUTEGO 2014
10:00 Aby do przerwy - Magulon 17-4
10:45 Koń - Paczka Gwoździ 2-2
11:30 Strzelcy Znikąd - Amarena 1-19
12:15 Lambada Choroszcz - Mączka Kostna 3-0 v.o.
Tabela grupa B:
L.p |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
Bilans |
Punkty |
1 |
Juve |
5 |
4 |
1 |
0 |
36-18 |
12 |
2 |
Bałkanica |
5 |
3 |
1 |
1 |
45-29 |
10 |
3 |
Podwórkowa Piłka |
5 |
3 |
0 |
2 |
38-28 |
9 |
4 |
FK Kaukaz |
5 |
3 |
0 |
2 |
32-23 |
9 |
5 |
Stówa w Plecy |
5 |
1 |
0 |
4 |
21-42 |
3 |
6 |
Muppet’s Show |
5 |
0 |
0 |
5 |
5-37 |
0 |
Terminarz grupa B:
1 KOLEJKA - 16 LISTOPADA 2013
FK Kaukaz - Juve 6-7
Stówa w plecy - Podwórkowa Piłka 4-10
2 KOLEJKA - 30 LISTOPADA 2013
Muppet's Show - Podwórkowa Piłka 1-13
Stówa w plecy - Bałkanica 4-17
3 KOLEJKA - 14 GRUDNIA 2013
Muppet's Show - Bałkanica 2-10
Stówa w plecy - Juve 4-7
4 KOLEJKA - 28 GRUDNIA 2013
Juve - Muppet's Show 8-2
Podwórkowa Piłka - FK Kaukaz 7-4
5 KOLEJKA - 11 STYCZNIA 2014
FK Kaukaz - Stówa w plecy 8-6
Bałkanica - Podwórkowa Piłka 10-7
6 KOLEJKA - 1 LUTEGO 2013
Juve - Podwórkowa Piłka 9-1
Stówa w plecy - Muppet's Show 3-0
Bałkanica - FK Kaukaz 3-11
7 KOLEJKA - 15 LUTEGO 2013
FK Kaukaz - Muppet's Show 3-0 v.o.
Bałkanica - Juve 5-5
FAZA PUCHAROWA:
1/4 FINAŁU - 1 MARCA 2013
Aby do przerwy - FK Kaukaz 9-6
Lambada Choroszcz- Podwórkowa Piłka 5-3 (3-2) K. Wasiluk -4, S. Wasiluk
Paczka Gwoździ - Bałkanica 5-8
Amarena - Juve 2-10
1/2 FINAŁU, mecz o 3 miejsce - 8 MARCA 2013
Aby do przerwy - Bałkanica 6-4
Lambada Choroszcz - Juve 7-1 (3-1) K. Wasiluk -4, S. Wasiluk -2, P. Skomin
mecz o 3 miejsce Bałkanica - Juve 5-6
FINAŁ - 4 KWIETNIA 2014
Lambada - Aby do przerwy 2-10 (1-4) S. Wasiluk
|
dzisiaj: 1972, wczoraj: 3271
ogółem: 5 854 377
statystyki szczegółowe